bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

#ЩедрийВівторок 2022: Всеукраїнський день добрих справ

29 листопада відбудеться Всеукраїнський день добрих справ, який об’єднує людей навколо благодійності.

#ЩедрийВівторок — це глобальний рух, свято, коли кожен із задоволенням робить маленьку чи велику добру справу та ділиться цим з оточуючими. В Україні #ЩедрийВівторок проходить з 2018 року, і з кожним роком ми відчуваємо ще більше підтримки та залученості. 

Але 24 лютого ніби поставило усі активності на паузу, і здавалося, що #ЩедрийВівторок не на часі, адже: «які зараз свята. Але коли як не зараз підтримувати людей навколо та поширювати добро? Адже мета руху — популяризувати благодійність та на власному досвіді довести: добрі справи робити легко.

«#ЩедрийВівторок — це ще один спосіб показати, як українці борються та продовжують життя, незважаючи ні на що. Спочатку ми вагалися, чи доречний Найдобріший день в році під час війни. Але саме зараз українці відчули важливість благодійності, тож аргументів «за» стало значно більше» 

— розповідає Зоя Жерельнікова, менеджерка Щедрого Вівторка.

За 4 роки десятки компаній, сотні організацій та тисячі благодійників доєдналися до руху та зробили свій внесок у розвиток благочинності в Україні. Цього року #ЩедрийВівторок повністю проходитиме онлайн, але це не завадить нам відсвяткувати Всеукраїнський день благодійності. 

Що на вас чекає?

  • Доброфест — перший фестиваль добрих справ. Тут можна написати свою добру історію, нагородити друга за внесок у благочинність, пройти тест для маленьких благодійників та багато іншого. Але наш фаворит — нагорджувальні листи благодійникам, вже близько 500 людей надіслали відзнаки своїм друзям. 
  • Головний збір до Щедрого Вівторка разом з BeKind, в рамках якого ми придбаємо 500 наборів для новонароджених українців. Окрім допомоги майбутнім мамам, кожен благодійник за донат від 100 гривень отримає посібник «Абетка українських регіонів». 

Але ми не обмежуємо учасників у власних ідеях. Команда Щедрого Вівторка вірить: кожна добра справа важлива. Є безліч способів долучитися: грошима, часом, талантом чи інформаційною підтримкою. Кожен охочий може створити власну акцію, зробити добру справу чи просто розповісти про глобальний рух в соціальних мережах. 

#ЩедрийВівторок — це про єднання та підтримку заради спільної мети. Цього року в українців одна мрія на всіх, тож #ЩедрийВівторок нагадує: тільки разом ми зможемо досягти найзаповітніших цілей.

Ставайте частиною руху та популяризуйте благодійність разом з нами.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.