bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Мешканці Дніпра вчились соціальній згуртованості та розвитку громад

26 листопад проведено тренінг “Соціальна єдність громад як інструмент вирішення місцевих проблем”, діяльність проводиться громадською організацією «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проекту “СІТІ ХАБ – Дніпро: простір взаємодії та діалогу молоді, ВПО, влади”.

Протягом тренінгу громадські активісти, представники вразливих груп населення ВПО, молодь, люди з інвалідністю, отримали теоретичні заняття, навчились ефективно працювати в команді, втілювати практичні проекти, діяти і досягати результату. 

Було розглянуто такі теми: 

- Методи та інструменти розвитку громад в нових умовах

- Соціальна згуртованість: теорія та практика

- Як визначити пріоритетні проблеми громади

- Розповсюджені алгоритми вирішення місцевих проблем

Нагадуємо, що в місті Дніпро працює центр громадської активності «СІТІ ХАБ», зв’язатись з працівниками центру можна в Viber,  Telegram, Facebook і за телефоном гарячої лінії:

+38 093 576 15 52

https://www.facebook.com/cityhub.severodonetsk

https://cityhub.media/

Проєкт впроваджується  ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.