bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Які правові потреби мають українці під час війни - результати дослідження

Пристосування до нових реалій не можливе без детального аналізу. Тож БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» разом з постійними партнерами в регіонах у серпні-вересні 2022 року провела актуальне та масштабне дослідження правових потреб населення та бізнесу в Україні.

У дослідженні взяли участь 702 респондентів з майже усієї України*. Всі вони - правники (фахівці), що надають правову допомогу та сприяють населенню в отримані соціальної підтримки. І саме вони, як ніхто, спираючись на практику, змогли розказати як саме змінилися правові потреби українців під час воєнного стану. 

Серед респондентів 49% є адвокатами та/ або практикуючими юристами, 38% - державними службовцями чи працівниками органів місцевого самоврядування, ще 13% - громадські активісти, медіатори та консультанти з вирішення спорів, надання психологічної допомоги, представники юридичних клінік та інші категорії фахівців, що кожен день спілкуються з людьми, які потребують вирішення юридичних питань.

Отже, на думку надавачів правової допомоги - війна в Україні не призвела до суттєвого збільшення переліку правових потреб населення та бізнесу, але значно їх переформатувала, створивши нові ситуації, нові потреби та нові пріоритети. Про це та інші цікаві результати аналізу, а також ключові висновки, які зробили правозахисники - читайте у дослідженні «Правові потреби населення та бізнесу в Україні».

Ознайомитись зі звітом (українською та англійською версіями) можна за посиланням: http://bit.ly/3F4ogM9 

___________________________________

*в дослідження не брали участь мешканці Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.