bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

enWAR_mental — проєкт, який говорить про вплив війни на довкілля України

З початку повномасштабного вторгнення українці та українки тримають різні фронти: волонтерський, освітній, підприємницький, інформаційний та найголовніший — військовий. Через вчинення росіянами масових екоцидів  виникає потреба у глибшому розумінні захисту навколишнього середовища.

Тому команда  екоактивісток започаткувала проєкт  «enWAR_mental» за підтримки Європейського Союзу в рамках Стипендіальної програми ЄС для лідерів громадянського суспільств країн Східного партнерства,  мета якого — підвищити освіченість молоді щодо впливу російської агресії на екосистеми в Україні. Проєкт реалізовується у кількох етапах:

  • інформування щодо екоцидів, спричинених російським вторгненням в Україну;
  • вивчення досвіду Німеччини та Бельгії щодо відновлення демілітаризованих територій;
  • створення відео щодо наслідків воєн XXI століття у світі;
  • проведення конкурсу плакатів про руйнівний вплив війни та повоєнне відновлення екосистем.

Завершальним етапом проєкту є комікс, який емоціями та вустами героїв, розповідає про головні аспекти екологічного фронту. Брат та сестра, Юрко та Мирослава, тікають від війни, намагаючись знайти прихисток у лісах Київщини, сумують за пораненими полями Чернігівщини, бачать на власні очі звірства проти тварин на Харківщині, минають забруднені води Донеччини та Луганщини, дізнаються про втрати заповідних територій на Херсонщині, з неба відзначають зруйнованість ландшафтів Запоріжжя. Під час мандрівки діти війни знайомляться із героями-символами та образами найкривавішої війни ХХI століття, які є уособленням сміливості та стійкості українського народу.

Більше дізнатися про «enWAR_mental» та почитати комікс ви можете за посиланням: https://linktr.ee/enWAR_mental 

Контакти

  • https://www.instagram.com/enwar_mental/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.