bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Медіа Великих Історій запустив YouTube

З моменту створенні Медіа спеціалізується на новинах та лонгрідах і розповідає про добрі справи українців на батьківщині та поза її межами. Але у листопаді 2022 року команда запустила ще один напрямок — відеоісторії про волонтерські ініціативи, благодійні фонди та українців, які у надскладних умовах продовжують допомагати один одному. 

«Ми давно хотіли створювати розповіді для аудиторії, яка більше любить не читати, а дивитися історії. Повтомастабне вторгнення трохи відклало реалізацію цієї ідеї, проте не відмінило її. Ми вирішили, що будемо створювати відео історії про добрі справи українців у двох форматах — повтомасштабний репортаж (фактично, міні-фільм на 10-15 хвилин), та скорочені ролики для соцмереж. Сьогодні журналісти документують події та розповіді людей, які щоденно долучаються до спільної справи. Ми робимо свій внесок в цей процес і раді бути в чудовій компанії не тільки колег, які розповідають історії, а й чудових українців, які ці історії створюють» — розповідає головна редакторка Медіа Великих Історій Олена Скачкова.

Перший репортаж присвячений фонду «Солом’янські котики».

У Києві на початку повномасштабного вторгнення розгорнув діяльність волонтерський хаб «Солом’янські котики», який згодом перетворився у благодійний фонд. На початку війни волонтери допомагали військовим усім, чим могли. Згодом вирішили зупинитись на двох напрямках: навчанню з тактичної медицини та гуманітарному розмінуванню.

«Ми зрозуміли, що ми — котики. Тому що котик лягає на хворе місце людини і гріє. Так само і наша команда, наш фонд, ми «лягаємо» на ті хворі місця, де держава ще не встигла створити певний процес. Де ще не встигають інші волонтерські організації. І поки ми там, ми робимо все максимально якісно, допомагаємо у цьому напрямку», —  каже виконавчий директор «Солом‘янських котиків» Андрій Єрофєєв.

Відео можна подивитися за посиланням.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.