bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Послуги з організації зустрічей і конференцій у готелях
09.11.2022

   Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує тендер за процедурою «Запит цінових пропозицій» на закупівлю ДК 021:2015 - 55120000-7 - Послуги з організації зустрічей і конференцій у готелях (Послуги із організації та забезпечення міжнародної поїздки для участі в заході «Регіональна зустріч Східної Європи та Центральної Азії (EECA), Стамбул, Туреччина» («Eastern Europe and Central Asia (EECA) Regional Meeting Istanbul, Turkey»))в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

  Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 2.

 Кінцевий термін подання цінових пропозицій:  «15» листопада 2022 року до 13:00 (включно) за київським часом.

 Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація про закупівлю: https://phc.org.ua в розділі «Закупівлі».

 Очікувана вартість закупівлі: 52 437,00 грн.

 Строк дії цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 90 (дев’яносто) календарних днів.

 Термін надання послуг: з дати підписання договору - до 16 грудня 2022 року.

   Контактні дані для подачі цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна надсилатись у вигляді сканованих копій та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки, підпису і т.ін., на електрону адресу: [email protected] з зазначенням у темі листа: «ДК 021:2015 - 55120000-7 - Послуги з організації зустрічей і конференцій у готелях (Послуги із організації та забезпечення міжнародної поїздки для участі в заході «Регіональна зустріч Східної Європи та Центральної Азії (EECA), Стамбул, Туреччина» («Eastern Europe and Central Asia (EECA) Regional Meeting Istanbul, Turkey»)) - до уваги: головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії, тел.: (044) 482-46-15.

 Організаційні вимоги:

  • Юридична особа або Фізична особа-підприємець за законодавством України.
  • Оплата здійснюється на умовах оплати за фактом надання послуг протягом 5 (п’яти) робочих днів на підставі актів надання послуг.

 Критерії оцінки цінових пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам: Ціновий критерій.

 Цінова пропозиція обов’язково має включати в себе:

1)        документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям та передбачені Додатком № 1 «Інформація про спосіб документального підтвердження відповідності Учасників встановленим кваліфікаційним критеріям»;

2)        цінову пропозицію: заповнений та підписаний Додаток № 3 «Форма цінової пропозиції»;

3)        підписаний Додаток № 2«Технічні, якісні, кількісні та інші параметри послуг»;

4)        витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

5)        статут або інший установчий документ (для юридичних осіб) та/або опис з кодом, необхідним для доступу до електронних документів Учасника (виписка, статут);

6)        підписаний Додаток № 4 «Декларація конфлікту інтересів учасника тендерної процедури»;

7)        підписаний Додаток № 6 «Розрахунок до цінової пропозиції»;

8)   іншу інформацію і документами, які учасник вважає за необхідне подати.

  Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками закупівлі.

Додаткову інформацію можна отримати у головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії, за телефоном:  (044) 482-46-15, е-mail: [email protected] .

Контакти

  • Клєвцова Вікторія

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.