bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Закупівля Друкованої продукції з елементами захисту
08.11.2022

     Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує тендер за процедурою «запит цінових пропозицій» на закупівлю код ДК 021:2015 - 22450000-9 - Друкована продукція з елементами захисту (22458000-5 Друкована продукція на замовлення (інструкції для медичних працівників, листівки Bpal,  посібник Bpal, брошури тестування)), в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

    Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 1 «Технічне завдання».

 Кінцевий термін подання цінових пропозицій:  «14» листопада 2022 року до 13:00 (включно) за київським часом.

  Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація про закупівлю: https://phc.org.ua в розділі «Закупівлі».

  Очікувана вартість закупівлі: 62 000,00 грн.

 Строк дії цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 90 календарних днів.

   Строк постачання продукції:  з моменту укладання договору – до 23 грудня 2022 року.

     Контактні дані для подачі цінової пропозиції: цінова пропозиція, яка складається з документів, зазначених у п. 11,  повинна надсилатись у вигляді кольорових сканованих копій та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки, підпису і т.ін., на електрону адресу:   [email protected]  з зазначенням у темі листа: «Тендер на закупівлю товару -  ДК 021:2015 - 22450000-9 - Друкована продукція з елементами захисту (22458000-5 Друкована продукція на замовлення (інструкції для медичних працівників, листівки Bpal,  посібник Bpal, брошури тестування)), до уваги: головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії.

  Організаційні вимоги:

  • Юридична особа або Фізична особа-підприємець за законодавством України.
  • Оплата здійснюється по факту постачання в обсязі, визначеному в «Технічному завданні» та доставки Товарів  відпоповідно до Додатку № 1.1. до Технічного завдання «Перелік адрес доставки друкованої продукції», наступним чином: платіж у розмірі 100% вартості товару/послуг здійснюється протягом 10 (десяти) банківських днів з дати постачання, підписання уповноваженими представниками Сторін видаткових накладних, Акту приймання-передачі послуг з доставки продукції та надання підтверджуючих документів доставки – товаро-транспортних накладних, договорів про безоплатну передачу майна, видаткових накладних, підписаних установами-отримувачами.
  • Постачальник зобов’язаний власними силами та за власний рахунок здійснити виготовлення, поставку Товару Замовнику та доставку Товару разом із супровідними документами на адресу Установ-отримувачів Товару. Постачальник несе всі ризики випадкового знищення, випадкового пошкодження або втрати Товару до передачі його Установам-отримувача Товару.
  • Постачальник разом із Товаром зобов’язується передати для підписання Установам-отримувачам Товару наступні документи:

-        два екземпляри договору про безоплатну передачу майна;

-        два екземпляри видаткової накладної;

-    три екземпляри товаро-транспортної накладної;

  • Постачальник отримує від Установ-отримувачів та  передає Замовнику наступні документи:

-                 один екземпляр договору про безоплатну передачу майна;

-                 один екземпляр видаткової накладної;

-                 один екземпляр товаро-транспортної накладної.

Зазначені в цьому пункті документи повинні бути підписанні уповноваженою належним чином на те особою Установ-отримувачів Товару та скріплені печаткою.

  Критерії оцінки цінових пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам:  Ціновий критерій.

 Цінова пропозиція обов’язково має включати в себе:

1)        цінову пропозицію: заповнений та підписаний Додаток № 2 «Форма цінової пропозиції»;

2)        підписаний Додаток № 1«Технічне завдання»;

3)        витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

4)        статут або інший установчий  документ (для юридичних осіб) та/або опис з кодом, необхідним для доступу до електронних документів Учасника (виписка, статут);

5)        підписаний Додаток № 3 «Декларація конфлікту інтересів учасника тендерної процедури»;

6)        іншу інформацію і документами, які учасник вважає за необхідне подати.

 Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками закупівлі.

Додаткову інформацію можна отримати у головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії,  е-mail:  [email protected].

Контакти

  • Клєвцова Вікторія

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.