bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Особливості європейської інтеграції розглянули в Тернополі

Чи багато у Вас друзів або рідних які виїхали до країн ЄС? Або можливо вже хтось повернувся?
Зараз люди масово дізнаються відмінності у банківський або медичній нашій та європейських систем, наскільки складно зняти звичайну країну десь в Голландії (просто багато різних вимог до орендодавців) тощо.
????18 жовтня в #ТернопільХаб активні громадяни займалися євро просвітою в під час тренінгу «ПОЛІТИКА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ».
Тренер заходу Олена Ніжельська, Кризовий медіа центр «Сіверський Донець», переселенець з Сєвєродонецька (Луганська область), яка зараз проживає в м. Дніпро.
В рамках заходу були розглянуті наступні питання:
  • Правова та інституційна система Європейського союзу
  • Основні етапи європейської інтеграції. Єдиний економічний та валютний союз
  • Простір свободи, безпеки та справедливості Європейського Союзу
  • Органи та інститути Європейського Союзу: їх склад, повноваження та порядок функціонування
  • Україна та політика європейської інтеграції
  • Від угоди про партнерство і співробітництво між Україною та ЄС до угоди про асоціацію між Україною та ЄС
  • Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
«Важливим висновком проведеного тренінгу стало усвідомлення учасниками того, що Україна має пройти відповідний шлях до того, щоб відповідати критеріям прийнятності. І це, в першу чергу потрібно, саме українцям. Зокрема учасники тренінгу жваво обговорювали такі аспекти як зниження рівня корупції, незалежність судової гілки влади та відповідальність кожного громадянина країни за її сьогодення та майбутнє», - наголосила Олена Славівна.
Учасники зазначали, що вимушений переїзд до Європейських країн продемонстрував, що Україні є що принести до Європейського співтовариства. Процеси диджиталізації, реформована система надання медичних послуг, клієнтоорієнтовані практики надання адміністративних та соціальних послуг – це ті особливості, якими може пишатися Україна.
«Побудову Європи треба проводити окрім законодавчих рішень, ще і з виховання особистості. Виховання європейця в собі – це той шлях, який гарантує Україні успішне європейське майбутнє», - зауважив Максим, ВПО з м. Рубіжне.
????Також пролунала думка про те, що в інтеграційних процесах держава, в першу чергу, має дбати про свої національні інтереси, які мають приносити відчутну користь кожному громадянину нашої країни.
в рамках проєкту «Нові мешканці Тернополя» – шлях від міграції до стабільного розвитку, який впроваджується ГО Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії за підтримки Goverment of canada та Black Sea Trust for Regional Cooperation, a Project of the The German Marshall Fund of the United States.

Контакти

  • Максим Данильченко
  •  0990649654
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.