bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Послуги з проведення ринкового дослідження
29.10.2022

  Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує закупівлю за процедурою «запит цінових пропозицій» на закупівлю ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкового дослідження (Послуга з проведення дослідження «Вивчення причин непризначення або відтермінування призначення антиретровірусної терапії (АРТ) пацієнтам з туберкульозом»)в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 2 «Технічна специфікація».

  Кінцевий термін подання цінових пропозицій:  «04» листопада 2022 року до 13:00 (включно) за київським часом.

  Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація про закупівлю: https://phc.org.ua в розділі «Закупівлі».

  Очікувана вартість закупівлі: 593 540,00 грн.

   Строк дії цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 90 (дев’яносто) календарних днів.

   Строк надання послуг: згідно Додатку № 2.1. «Календарний план».

      Контактні дані для подачі цінової пропозиції: цінова пропозиція, яка складається з документів, зазначених у п. 12,  повинна надсилатись у вигляді сканованих копій та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки, підпису і т.ін., на електрону адресу: [email protected]  із зазначенням у темі листа: «Цінова пропозиція на закупівлю код ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкового дослідження (Послуга з проведення дослідження «Вивчення причин непризначення або відтермінування призначення антиретровірусної терапії (АРТ) пацієнтам з туберкульозом»), до уваги: головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії.

  Організаційні вимоги:

  • Юридична особа або Фізична особа-підприємець за законодавством України.
  • Послуги будуть надаватись та оплачуватись на підставі договорів, що будуть укладатись з Переможцем у 2022 році - на виконання Етапу № 1 та Етапу № 2, а також у 2023 році – на виконання Етапу № 3 та Етапу № 4.
  • Вартість послуг запропонована Переможцем може бути змінена лише у бік зменшення з урахуванням фактичного рівня використання коштів Замовника.
  • Оплата Послуги здійснюється після її надання в повному обсязі або частинами, протягом 10 банківських днів з дати підписання сторонами Акту наданих послуг.

  Кваліфікаційні критерії:

Учасник повинен відповідати кваліфікаційним критеріям, визначеним в Додатку № 1 «Інформація про спосіб документального підтвердження відповідності Учасників встановленим кваліфікаційним критеріям».

У випадку не надання документів на підтвердження відповідності Учасника кваліфікаційним критеріям, цінова пропозиція такого Учасника буде відхилена.

  Критерії оцінки цінових пропозицій:  Ціновий критерій.

 Цінова пропозиція обов’язково має включати в себе:

1)  документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям та передбачені Додатком № 1 «Інформація про спосіб документального підтвердження відповідності Учасників встановленим кваліфікаційним критеріям»;

2)  підписаний Додаток № 2 «Технічна специфікація»

3)  підписаний Додаток № 2.1. «Календарний план»;

4)  заповнений та підписаний Додаток № 3 «Форма цінової пропозиції»;

5)  заповнений та підписаний Додаток № 4 «Декларація конфлікту інтересів учасника тендерної процедури»;

6)  витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

7)  статут або інший установчий  документ (для юридичних осіб) та/або опис з кодом, необхідним для доступу до електронних документів Учасника (виписка, статут);

8)  іншу інформацію і документами, які учасник вважає за необхідне подати.

    Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками закупівлі: додаткову інформацію можна отримати у головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії, е-mail: [email protected].

 

  

Контакти

  • Клєвцова В.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.