bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Послуги з проведення ринкових досліджень

  Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує закупівлю за процедурою «запит цінових пропозицій» на закупівлю ДК 021:2015 - 79310000-0 - Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення дослідження серед клієнтів програми доконтактної профілактики ВІЛ),в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

     Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 2 «Технічна специфікація».

  Кінцевий термін подання цінових пропозицій:  «19» жовтня 2022 року до 13:00 (включно) за київським часом.

  Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація про закупівлю: https://phc.org.ua в розділі «Закупівлі».

 Очікувана вартість закупівлі: 686 340,00 грн.

 Строк дії цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 90 (дев’яносто) календарних днів.

  Строк надання послуг: згідно Додатку № 2.1. «Календарний план».

     Контактні дані для подачі цінової пропозиції: цінова пропозиція, яка складається з документів, зазначених у п. 12,  повинна надсилатись у вигляді сканованих копій та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки, підпису і т.ін., на електрону адресу: [email protected]  із зазначенням у темі листа: «Цінова пропозиція на закупівлю код ДК 021:2015 - 79310000-0 - Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з проведення дослідження серед клієнтів програми доконтактної профілактики ВІЛ), до уваги: головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії.

 Організаційні вимоги:

  • Юридична особа або Фізична особа-підприємець за законодавством України.
  • Послуги будуть надаватись та оплачуватись на підставі договорів, що будуть укладатись з Переможцем у 2022 році - на виконання Етапу № 1 та у 2023 році – на виконання Етапу № 2 та Етапу № 3.
  • Вартість послуг запропонована Переможцем може бути змінена лише у бік зменшення з урахуванням фактичного рівня використання коштів Замовника.
  • Оплата Послуги здійснюється після її надання в повному обсязі або частинами, протягом 10 банківських днів з дати підписання сторонами Акту наданих послуг.

 Кваліфікаційні критерії:

Учасник повинен відповідати кваліфікаційним критеріям, визначеним в Додатку № 1 «Інформація про спосіб документального підтвердження відповідності Учасників встановленим кваліфікаційним критеріям».

У випадку не надання документів на підтвердження відповідності Учасника кваліфікаційним критеріям, цінова пропозиція такого Учасника буде відхилена.

  Критерії оцінки цінових пропозицій:  Ціновий критерій.

 Цінова пропозиція обов’язково має включати в себе:

1)   документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям та передбачені Додатком № 1 «Інформація про спосіб документального підтвердження відповідності Учасників встановленим кваліфікаційним критеріям»;

2)   підписаний Додаток № 2 «Технічна специфікація»;

3)   заповнений та підписаний Додаток № 3 «Форма цінової пропозиції»;

4)   витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

5)   статут або інший установчий  документ (для юридичних осіб) та/або опис з кодом, необхідним для доступу до електронних документів Учасника (виписка, статут);

6)   заповнений та підписаний Додаток № 4 «Декларація конфлікту інтересів учасника тендерної процедури»;

7)   іншу інформацію і документами, які учасник вважає за необхідне подати.

  Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками закупівлі: додаткову інформацію можна отримати у головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії,  е-mail: [email protected].

 Додатками до цього оголошення є:

-       Додаток № 1 «Інформація про спосіб документального підтвердження відповідності Учасників встановленим кваліфікаційним критеріям»;

-       Додаток № 2«Технічна специфікація»;

-       Додаток № 2.1. «Календарний план»;

Контакти

  • Клєвцова Вікторія
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.