До участі у тендері запрошуються індивідуальні журналісти та ЗМІ.
Зміст послуг :
Взяти не менше 10 відеоінтерв’ю з колишніми полоненими/членами їх родин та опублікувати інтерв’ю в електронних варіантах регіональних та національних ЗМІ з метою висвітлення фактів фізичного насильства та позбавлення волі цивільних осіб з метою привернення уваги світової громадськості до фактів злочинів проти людяності, грубих порушень прав людини на території Мелітополя та Мелітопольського району.
Взяти не менше 3 відеоінтерв’ю з представниками Служби з пошуку та визволення полонених з метою висвітлення діяльності Служби та поширення її досвіду.
Терміни надання послуг: жовтень – листопад 2022 р.
Вимоги до послуг :
Під час виконання послуг виконавець повинен передбачити не менше 3 відрядження до м. Запоріжжя. Витрати на проїзд та проживання в м. Запоріжжі виконавець сплачую самостійно.
Вартість послуги: 50 тисяч грн.
До участі в тендері запрошуються індивідуальні журналісти або засоби масової інформації, які діють у формі ФОП, ТОВ, ПАТ або інших організаційно-правових формах, передбачених законодавством України.
Склад тендерної пропозиції:
Тендерна пропозиція має надаватись у формі технічної та цінової пропозиції.
Перелік документів, які Заявники повинні надати до тендерної пропозиції:
належним чином підписана Тендерна форма у формі таблиці (Дата, ПІБ, адреса, телефон, email, чинність заявки (мінімум 30 днів), підпис);
резюме;
копію Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
витяг із єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців з зазначенням видів діяльності (для ФОП);
відгуки та рекомендації від попередніх роботодавців (за наявності).
Критерії відбору постачальника/ці послуг:
наявність вищої освіти за спеціальністю «Журналістика»;
досвід роботи у сфері не менше 3-х років;
досвід співпраці з провідними медіа виданнями (додати посилання на матеріали);
досвід написання журналістських статей на соціальну тематику (додати посилання на матеріали);
досвід інтерв’ювання людей, які пережили кризову ситуацію (додати посилання на матеріали);
цінова пропозиція.
Правила оформлення тендерної пропозиції учасниками:
Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
До участі у оцінці тендерних пропозицій тендерним комітетом допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Оголошення. Заявки, надіслані на іншу адресу або в іншій формі, ніж це передбачено цим Запрошенням до участі у тендері, або у випадку яких не дотримано належного рівня конфіденційності, або отримані після вказаної дати та часу, буде відхилено.
Усі ціни вказуються в гривнях з урахуванням всіх податків (ціна брутто).
Пакет документів відповідно до вимог цього оголошення і форми заявки потрібно відправити на пошту [email protected] до до 18.00 10 жовтня 2022 року.
Відкриття пропозицій та визначення переможців тендеру відбудеться:
- о 15.00 год. 12 жовтня 2022 року.
Методика обрання переможця тендеру.
Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Тендерним комітетом відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій тендерним комітетом обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною, та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.
Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) календарних днів, наступних за останнім днем приймання тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 календарні дні. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам тендеру електронною поштою.
Про замовника і партнерів
Громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються»
Основними завданнями громадської організації «Українська асоціація міст, що навчаються» є сприяння формуванню культури навчання упродовж життя в Україні через популяризації ідеї міст, що навчаються; сприяння діалогу між міськими спільнотами в питаннях освітньої політики, їх взаємному навчанню, встановленню зв’язків і партнерських відносин, забезпеченню розвитку потенціалу, розробці засобів заохочення й визнання прогресу в створенні міст, що навчаються; поширення успішного досвіду та знань щодо розробки і впровадження місцевих програм з планування і реалізації концепції міст, що навчаються, використання і розвитку місцевих ресурсів.
Корейської асоціація міст, що навчаються упродовж життя (Korean Association of Lifelong Learning Cities) – мережа, що включає 169 найпрогресивніших муніципалітетів з 226 усіх корейських міст.
Мета асоціації полягає у сприянні спільному зростанню міст, що навчаються впродовж життя, підтримуючи співпрацю та обмін інформацією між ними; допомозі в розширені можливостей кожного міста, що навчається, для успішної реалізації освітніх проектів; сприянні навчанню впродовж життя, щоб воно стало частиною повсякденного життя громадян, підвищуючи обізнаність щодо навчання впродовж життя та сприяючи розвитку культури навчання впродовж життя.
Основне гасло Корейської асоціація міст, що навчаються упродовж життя у перекладі звучить так: “Славетне місто створює видатних містян, а вони в свою чергу створюють місто неперервного навчання”.
Служба з пошуку та визволення полонених Гуманітарного центру «Відкритий простір допомоги «САМЕ ТУТ» (далі – Служба)– організація, основна мета якої полягає у:
а) документуванні, верифікації та висвітлення злочинів проти людяності, грубих порушень прав людини (факти фізичного насильства та позбавлення волі цивільних осіб), скоєних на території Мелітополя та Мелітопольського району в ході російської збройної агресії проти України, з метою збирання доказової бази для майбутніх цивільних та кримінальних судових процесів у відповідних юрисдикціях;
б) інформаційно-психологічній підтримці частини населення тимчасово окупованої території Мелітополя та Мелітопольського району, що перебуває у «зоні ризику», а також їх рідних та близьких при прояві фактів фізичного насильства та позбавлення волі цивільних осіб.
З метою досягнення вказаних цілей Служба зосереджує зусилля над наступними завданнями:
1. Виявлення, документування та верифікація фактів фізичного насильства та позбавлення волі цивільних осіб з метою складання реєстру злочинів проти людяності, грубих порушень прав людини на території Мелітополя та Мелітопольського району.
2. Розміщення реєстру злочинів проти людяності, грубих порушень прав людини на території Мелітополя та Мелітопольського району на відкритих Інтернет-ресурсах з метою візуалізації злочинів Росії проти України.
3. Висвітлення у регіональних та національних ЗМІ фактів фізичного насильства та позбавлення волі цивільних осіб з метою привернення уваги світової громадськості до фактів злочинів проти людяності, грубих порушень прав людини на території Мелітополя та Мелітопольського району.
4. Складання та підтримка в актуальному стані реєстру цивільних осіб – мешканців Мелітополя та Мелітопольського району, схильних до фізичного насильства та позбавлення волі, надання реєстру правоохоронним органам, органам державної влади та міжнародним інституціям для подальшої обробки в рамках їхньої компетенції.
5. Юридична допомога цивільним особам – мешканцям Мелітополя та Мелітопольського району, які були зазнані фізичного насильства та позбавлення волі, а також їх рідним та близьким у підготовці, подачі та супроводі заяв до правоохоронних органів, органів державної влади та міжнародних інституцій для захисту їх прав та інтересів.
6. Систематизація інформації про факти фізичного насильства та позбавлення волі цивільних осіб – мешканців Мелітополя та Мелітопольського району з метою складання інформаційних та аналітичних звітів
7. Складання інструкцій та методичних рекомендацій для мешканців Мелітопольського району, які потенційно входять до зони ризику, а також членів їх сімей.
8. Інформаційно-психологічна підтримка частини населення тимчасово окупованої території Мелітополя та Мелітопольського району, що знаходиться у «зоні ризику».
9. Супровід рідних та близьких цивільних осіб – мешканців Мелітополя та Мелітопольського району, які були зазнані фізичного насильства та позбавлення волі, у т.ч. надання їм психологічної, матеріальної допомоги, допомоги у оформленні документів
Коментарі