bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Рекламні та маркетингові послуги

    Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує тендер за процедурою «запит цінових пропозицій» на закупівлю  ДК 021:2015 - 79340000-9 Рекламних та маркетингових послуг (Послуги з планування та реалізації інформаційної кампанії до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом), в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

    Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 1 «Технічне завдання».

 Кінцевий термін подання цінових пропозицій:  «04» жовтня 2022 року до 13:00 (включно) за київським часом.

  Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація про закупівлю: https://phc.org.ua в розділі «Закупівлі».

  Очікувана вартість закупівлі: 795 600,00 грн.

  Строк дії цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 90 календарних днів.

  Строк надання послуг: з дати підписання договору – до 23.12.2022 року.

      Контактні дані для подачі цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна надсилатись у вигляді сканованих копій та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки, підпису і т.ін., на електрону адресу: [email protected] з зазначенням у темі листа: «ДК 021:2015 - 79340000-9 - Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з планування та реалізації інформаційної кампанії до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом) - до уваги: головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії, тел.: (044) 482-46-15.

 Організаційні вимоги:

  • Юридична особа або Фізична особа-підприємець за законодавством України.
  • Оплата здійснюється виключно без ПДВ.
  • Умови оплати: щомісячно - за фактом надання послуг (післяплата) щомісячно - за фактом надання послуг протягом 5 (п’ять) робочих днів на підставі актів надання послуг.

  Критерії оцінки цінових пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам:  Ціновий критерій.

  Цінова пропозиція обов’язково має включати в себе:

1)        документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям та передбачені Додатком № 1 «Інформація про спосіб документального підтвердження відповідності Учасників встановленим кваліфікаційним критеріям»;

2)        цінову пропозицію: заповнений та підписаний Додаток № 3 «Форма цінової пропозиції»;

3)        підписаний Додаток № 2«Технічне завдання»;

4)        витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

5)        статут або інший установчий документ (для юридичних осіб) та/або опис з кодом, необхідним для доступу до електронних документів Учасника (виписка, статут);

6)        підписаний Додаток № 4 «Декларація конфлікту інтересів учасника тендерної процедури»;

7)        іншу інформацію і документами, які учасник вважає за необхідне подати.

   Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками закупівлі: Додаткову інформацію можна отримати у головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії, е-mail:  [email protected].

 

Контакти

  • Клєвцова Вікторія
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.