bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Художниця з Житомира Марта Грицанюк малює заради перемоги

Яскравий приклад – 9-річна житомирянка Марта Грицанюк.

Дівчинка малює яскраві картини з рішучою українкою і котами-супергероями, які допомагають потонути російському кораблю, пакують допомогу у волонтерському штабі або зупиняють ворожі танки.

– Ось це моя найулюбленіша. Це “Відьма”. Вона зілля варить для ворогів.
– Злих персонажів ти не малюєш?
– Ні, вони всі поzдиxaли.

Волонтери і військові часто впізнають себе у роботах Марти. У художники з’явилося чимало шанувальників, які залюбки купують її картини, а дівчинка донатить на ЗСУ.

«Дуже хочеться, щоб з’явився малюнок, як українка святкує перемогу. Це був би завершальний малюнок в цій серії і переключитися на щось інше. Можливо, так і буде?Я дуже на це сподіваюся. Тому що всі ми хочемо повернутися в те життя, в якому ми жили до цього, насолоджуватися прогулянками і спілкуванням з друзями, школою, гуртками, так, як це було раніше», - говорить мама Марти Ірина Ковальчук З цими словами важко не погодитися. Якщо діти настільки сильно прагнуть перемоги й миру, то війна неодмінно має закінчитися поразкою ворогів України!

–––—

Проєкт “Житомиряни. Історії незламності” здійснюється в рамках грантового конкурсу «Голоси громад», що впроваджується НУО “Сучасний Формат” за підтримки Національного фонду сприяння демократії (National Endowment for Democracy).

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.