bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

До Міжнародного дня миру в Павлограді відбулася публічна акція - художня виставка- вернісаж
23.09.2022

У рамках проекту «МИР У ЦИФРОВИЙ ЧАС» Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні 21 вересня у Павлограді громадською організацією  “Агенція демократичного розвитку донбасу” було проведено публічну акцію – художня виставка-вернісаж у Павлограді, яка присвячена Дню миру.

Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада1982 року. Початково відзначався в 3-й вівторок вересня, пізніше, резолюцією 55/282 від 7 вересня2001 року Генеральна Асамблея ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня.

Детальніше з діяльністю у рамках проекту можна ознайомитися на порталі, у групі проекту в фейсбуці та на сторінці  ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу”.

Проєкт «Мир у цифровий час» реалізує Фундація прав людини за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини. 

 

#PeaceInDigitalEra

#МируЦифровийЧас

#ФундаціяПравЛюдини

#HumanRightsFoundation

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.