bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Громадська організація «Центр гендерної культури» оголошує тендер з відбору тренерок/рів

Громадська організація «Центр гендерної культури» оголошує тендер з проведення триденного тренінгу “Ефективне лідерство у громадській організації” для лідерок жіночих громадських організацій.

Мета тренінгу: підвищення спроможності керівниць жіночих організацій адаптуватися до змін, розробляти ефективні процеси в організації, переходити від ініціативних груп до професійних організацій. Тренінг відбуватиметься на виконання угоди про надання гранту P-005951 «Жінки України залучені, спроможні, незламні», який надано Міністерством міжнародних справ Канади з метою підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування гендерної рівності в Україні (далі «Проєкт»).

Для участі у тендері зацікавлені тренери/ки повинні надати наступний пакет документів:

- CV із зазначенням досвіду роботи, бажано з контактами щонайменше 3 осіб, які можуть дати рекомендації;

- програму тренінгу (3 дні по 24 год.);

- цінову пропозицію;

- реєстраційні документи ФОП.

Термін подачі заявок до 2 жовтня 2022 р. Заявки, надані пізніше, розглядатися не будуть. Тендерні пропозиції та необхідні документи повинні бути відправлені в електронному вигляді на адресу [email protected] (з темою листа «Ефективне лідерство»).

Питання можна поставити за телефонами 067 576 26 72, 099 654 11 94.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.