bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

   Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує тендер за процедурою «Запит цінових пропозицій» на закупівлю ДК 021:2015 - 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Медичні вироби для забезпечення проведення діагностики туберкульозу) в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

   Характеристика предмету закупівлі та кваліфікаційні вимоги встановлені Учасникам конкурсу, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 1 «Технічна специфікація».

 Кінцевий термін подання цінових пропозицій:  «12» вересня 2022 року до 13:00 (включно) за київським часом.

 Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація про закупівлю: https://phc.org.ua в розділі «Закупівлі».

 Очікувана вартість закупівлі: 1 724 078,00 грн. грн., без ПДВ.

 Строк дії тендерної пропозиції: тендерна пропозиція повинна бути дійсна протягом 90 (дев’яносто) календарних днів.

 Строк поставки: до 30 листопада 2022 року.

 Умови поставки:

Поставка товару відбуватиметься на умовах DDP правил Інкотермс 2010.

Вантажоодержувачем Товару виступає Замовник. Поставка буде здійснюватися на склад, що розташований за адресою: вул. Бориспільська 9, с. Велика Олександрівка, Бориспільського р-ну, Київської області.

Постачальник несе всі ризики за пошкодження або втрату товару до передачі його Замовнику.

В обов’язки Постачальника входить упаковка товару, необхідна для забезпечення безпечного перевезення товару та дотримання температурного режиму при транспортуванні.

     Контактні дані для подачі тендерної документації: цінова пропозиція повинна надсилатись у вигляді сканованих копій та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки, підпису і т.ін., на електрону адресу: [email protected]., до уваги: фахівця відділу закупівель та постачань Коржа Олега, тел.: (044) 482-46-15, (095) 427-74-04.

 Організаційні вимоги:

  • Юридична особа або Фізична особа-підприємець за законодавством України. Оплата за товар відбуватиметься виключно без ПДВ.
  • Оплата за товар відбуватиметься у гривні виключно без урахування податку на додану вартість (без ПДВ) та на умовах оплати за фактом постачання  (100 % післяплата) товару.

  Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам:

  • Ціновий критерій.
  • Оцінка цінових пропозицій буде розглядатися окремо по кожному лоту.

 Тендерна пропозиція обов’язково має включати в себе:

1)        документи, що підтверджують відповідність запропонованого Товару медико-технічним та кваліфікаційним вимогам Замовника та передбачені Додатком № 1 «Технічна специфікація»;

2)        заповнений та підписаний Додаток № 2 «Форма цінової пропозиції»;

3)        заповнений та підписаний Додаток № 3 «Декларація конфлікту інтересів учасника тендерної процедури»;

4)        іншу інформацію і документами, що містять технічний опис предмета закупівлі та які учасник вважає за необхідне подати.

 Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками закупівлі: додаткову інформацію можна отримати у фахівця відділу закупівель та постачань Коржа Олега, за телефоном: 095-427-74-04, е-mail: [email protected].

 

Контакти

  • Корж О.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.