bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Якщо не зараз, коли? Відкритий лист до міжнародних донорів та неурядових організацій
31.08.2022

Неефективність великих міжнародних НГО була вже неодноразово доведена під час цієї війни, однак вони продовжують акумулювати мільйони доларів на своїх рахунках під гаслами “Допоможемо Україні”. Відкритий діалог та вага думки міжнародної спільноти допоможе перерозподілити кошти та залучити нові ресурси. 

Положення листа було розроблено разом із засновниками руху #ShiftThePower, що мають на меті перерозподілити сили у сфері благодійності та мають не один успішний кейс в інших країнах. Ось чотири основні вимоги, які висуваються до міжнародних організацій та донорів:

  1. Скоротити бюрократію 
  2. Нехай саме локальні організації визначають пріоритети у допомозі та надають рекомендації, як міжнародні актори можуть виразити солідарність Україні у найефективніший спосіб
  3. Інвестуйте в те, щоб надати можливість місцевим організаціям розповісти власні історії та допомогти їм поширити інформацію про свої досягнення та допомогу. Це сприяє глибшому розумінню та допомагає нам забезпечити прямий доступ до ресурсів
  4. Припиніть спроби вирощувати «наш потенціал» 

На сьогодні вже зібрано понад 200 підписів. Після збору достатньої кількості підписів представників великих міжнародних організацій буде запрошено на відкриту онлайн зустріч для узгодження практичних дій по кожному положенню.  

Прочитати повний текст листа та поставити свій підпис можна  за посиланням

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.