bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Організаційний розвиток громадських організацій під час війни
31.08.2022

Саме для цього керівництво ГО “Платформа Суспільної Взаємодії” прийняло рішення взяти участь у конкурсі грантів “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства” та мати можливість на отримання гранту для підсилення власної спроможності під час війни. У рамках гранту отримано фінансування на низку заходів для членів громадської організації, а саме: проведення тренінгів з підсилення психологічної стійкості; розробку оперативного плану організації на 2023 рік; розробку нових політик громадської організації тощо. 

Протягом літа пройшли всі активності, тренінги проводила кандидатка психологічних наук, доцент Бердянського державного педагогічного університета  Ольга Фролова; оперативний план та політики розробляв Вячеслав Топоров, спеціаліст багатьох міжнародних організацій, тренер.

 

Окремий наголос слід зробити на розроблених політиках, ними стали:

1. “Положення про дистанційну роботу під час війни”;

2. “Положення про організацію співпраці із волонтерами під час військових дій”;

3. “Положення про тендерні закупівлі під час військових дій”.

Все це значно укріпить можливість реагування громадської організації на виклики та ризики під час військового часу.

Заходи проходили завдяки грантовому фінансуванню в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» Isar Ednannia, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.