bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер із закупівлі навчальних наборів для слухачів курсу для агровиробників плодоовочевої продукції

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі навчальних наборів для слухачів курсу для агровиробників плодоовочевої продукції

 

Громадська спілка “Асоціація виробників мелітопольської черешні” в межах грантового проєкту   “Надання підтримки ММСП  Мелітопольського району   Запорізької області в отриманні насіннєвого  матеріалу та добрив в кризових умовах , що реалізується за підтримки ПРООН, оголошує відкритий тендер на закупівлі:  навчальних наборів для слухачів курсу для агровиробників плодоовочевої продукції Запорізької області, з метою впровадження сучасних агро-технологій, підвищення рівня виробництва, зниження собівартості продукції   та адаптації до змін кліматичних умов в кількості 105 шт.

Дата оголошення про тендер: 29.06.2022

Термін подання тендерних пропозицій: 12.07.2022, 18.00

 Предметом закупівлі є організація та проведення

Детальний опис товарів/послуг, що оголошуються:

 1. 105 наборів роздаткового брендованого посадкового матеріалу
 2. 105 наборів роздаткового брендованого  добривного матеріалу
 3. 105 наборів роздаткового методичного матеріалу

Детально по пп. 1-3 – згідно специфікації  на вимогу за адресою [email protected]

 

Строк надання товарів/ послуг: протягом  14 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість послуг повинна бути включена доставка товару до місця призначення у Запорізький області.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок- фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури
 5. Зразок договору поставки товару
 6. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, догвори на аналогічні роботи/послуги тощо) (бажано)

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою gs.melcher[email protected], до «12»  липня 2022  року,18.00

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН [email protected], [email protected] з темою листа «Вікритий тендер RPP/2022/04/026/BSP» до 12.07.2022 року, 18.00  Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18.00, 12.07.2022  року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 12.07.2022  року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.