bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Запорізькій області постраждалі від війни отримують гуманітарну допомогу

Запорізька область, 17 червня 2022 р. – Протягом травня та червня волонтери ГО «Запорізька правозахисна група» розповсюджують гуманітарну допомогу для місцевих мешканців та ВПО, що постраждали від війни. Це були продуктові та гігієнічні набори для потреб громадян, що перебувають у в містах Запоріжжя, Степногірськ та Гуляйпільському й Оріховському районах.

Нині допомогу вже отримали більше 400 осіб, у яких додатково на вихованні та піклуванні знаходиться 190 людей. Це в переважній більшості люди з інвалідністю, самотні літні люди, мами, які виховують двох та більше дітей.

Продуктові набори видають у визначених заздалегідь місцях у співпраці з соціальними службами, що дуже зручно для людей. Люди, які отримують допомогу, дуже вдячні та кажуть, що така підтримка вкрай важлива сьогодні.

Допомога надається в межах грантового проєкту «Варто завжди допомагати», який ми впроваджуємо за сприяння ПРООН та за кошти ЄС.

Також, хочемо нагадати що ГО «Запорізька правозахисна група», також за сприяння ПРООН, запустила гарячу лінію. Вона є безкоштовною і доступна для громадян, постраждалих від війни в Запорізькій, Донецькій та Херсонській областях за номером: +380 50 630 41 11.

На гарячій лінії надають консультаційні послуги інформаційного характеру щодо широкого кола питань стосовно гуманітарних потреб, можливостей евакуації в інші безпечніші області України, отримання гуманітарної допомоги, соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії зіткнення, доступу до освітніх, медичних і житлових програм, програм працевлаштування тощо.

Гаряча лінія працює з 9:00 до 19:00 щодня.

Проєкт «Варто завжди допомагати» реалізується ГО «Запорізька правозахисна група» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.