bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Для українців за кордоном з’явилась «гаряча лінія» юридичної допомоги

Як повідомляє пресслужба DRC, організація відкрила «гарячу лінію» для українців, які зараз перебувають за кордоном, щоб допомогти вирішувати різного роду юридичні питання. Така підтримка надається в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу. 

Оперативно отримати консультацію та пояснити проблеми, пов’язані з перебуванням за кордоном, можна за безкоштовним телефоном: +38044 333 42 95 (Увага: діє функція зворотного дзвінка — ваш дзвінок реєструється автоматично і невдовзі вам зателефонує спеціаліст для з’ясування потреб).  

«Нам, приміром, телефонують, щоб дізнатись про необхідні документи для перетину кордонів. Також були запити щодо дистанційного розлучення. Зараз актуальними питаннями є отримання атестатів за кордоном, відновлення втрачених документів, компенсації за зруйноване майно, порушення трудових прав тощо», — розповідає Софія Білянська, юрист DRC

Нагадаємо, Данська рада у справах біженців також надає безкоштовну юридичну підтримку всередині країни внутрішньо переміщеним особам. Для питань, які не пов’язані з перебування за кордоном, можна телефонувати за безкоштовними номерами: 0800 331 913  та +38044 333 42 95

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.