bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Послуги з підтримки діяльності Робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості

Дата оголошення про тендер: 13 червня 2022 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 28 червня 2022 року

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 28 червня 2022 року, розгляду не підлягатимуть. 

Предметом закупівлі є послуга забезпечення організаційної підтримки діяльності Робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості. 

АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ВУГЛЕДАРА є адмініструючою організацією, що супроводжує діяльність мережі Робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості Донецької області  (далі - Робочі групи). 

Робочі групи - відкриті діалогові та адвокаційні платформи, що об’єднують активних мешканців і мешканок громади, громадські організації, представників органів місцевої влади та самоврядування, поліції та органів правопорядку, соціальних служб, інших зацікавлених сторін. Робочі групи працюють в 15 громадах Донецької області (Сартанська ТГ, Волноваська ТГ, Великоновосілківська ТГ, Вугледарська ТГ, Мар’їнська ТГ, Мирноградська ТГ, Покровська ТГ, Авдіївська ТГ, Торецька ТГ, Дружківська ТГ, Добропільська ТГ, Слов’янська ТГ, Соледарська ТГ, Сіверська ТГ, Світлодарська ТГ) та об’єднані у сталу та спроможну МЕРЕЖУ. Координацію діяльності Робочих груп, а також постійний зв’язок із фахівцями із мобілізації громад Програми здійснюють місцеві лідери/координатори в кожній із цільових громад. 

Деталізація послуг, які надає підрядник: 

 • організація поточних засідань Робочих груп (онлайн формат, к-сть засідань - 5)

 • забезпечення учасників Робочих груп товарами\послугами, необхідними для здійснення поточної діяльності (розрахункова вартість не більше 3000, 00 грн.\міс для однієї Робочої групи із розрахунку на 5 міс.)

 • забезпечення першочергових потреб громад, де здійснюють діяльність Робочі групи шляхом закупівлі товарів та послуг, визначених координаторами Робочих груп (вартість закупівель не має перевищувати 2500, 00 грн.\міс для однієї Робочої групи із розрахунку на 5 міс.)

Умови:

Між Установою «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ВУГЛЕДАРА»  та підрядником буде підписано угоду про надання послуг, в якій буде детально викладено умови співпраці. 

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

 1. Обов’язкова реєстрація фізичною особою-підприємцем 3 групи, без ПДВ.

 2. Наявність відповідних КВЕДів. 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;

 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається Зразок тендерної пропозиції);

 4. Документи, які підтверджують релевантний досвід (рекомендаційні листи, договори про надання аналогічних послуг, тощо)

Строк надання послуг: протягом 5 міс. від дати підписання Договору про надання послуг.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення

 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення

 3. Відповідність очікуванням організатора

 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури:

 • Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 18:00 24.06.2022 року

 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

 • Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

 • Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН [email protected] з темою листа «Вікритий тендер №RPP/2022/05/046/CS_назва учасника» до 18:00 28.06.2022 року. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 28.06.2022 року розгляду не підлягатимуть.

 • Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 10.07.2022 року.

 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Контактна особа: Тетяна Сігаєва; телефон +380509390103

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.