bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Організуй город у своєму місті
10.06.2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН досліджує рішення для харчових систем в Україні. Серед іншого, ми хочемо оцінити перспективи міського городництва. В декількох містах вже є самоорганізовані групи з міського городництва. В інших - лишилися городи з 90х, які досі обробляють.

Якщо ви хочете започаткувати міський город у себе - подавайте заявку за формою нижче. Ми зможемо підтримати декілька ініціатив, кожну на суму 10 тисяч гривень в межах нашого експерименту. Ми хочемо перевірити що потрібно людям щоб почати спільний город.  Нам важливо, щоб в організації городу брало участь більше людей та/або щоб була співпраця між організаціями. Це може бути город на території школи, університету, прибудинковій території ОСББ. Може бути домовленість з міським парком та город у парку.

Дедлайну немає - ми розглядаємо заявки протягом червня по мірі надходження, щоб встигнути щось виростити до осені. Якщо бюджет програми буде вичерпаний раніше, ми попросимо видалити це оголошення.

Почитати більше про міські городи можна в посібнику Squat17b - однієї з ініціатив, яка в травні відкрила власний город в Києві.

Для подання заявки заповніть форму https://forms.office.com/r/4tdrU6Mg92

Більше про нашу роботу: https://www.undp.org/uk/ukraine/news/innovative-food-solutions

Цей експеримент впроваджується Лабораторією інноваційного розвитку ПРООН в Україні. Лабораторії інноваційного розвитку - це найбільша і найшвидша в світі мережа навчання щодо викликів сталого розвитку.

Питання щодо заявки і проєкту можна поставити Іллі Єременку https://www.facebook.com/illia.yeremenko

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.