bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Заради перемоги

З перших днів війни волонтери розгорнули другий фронт боротьби з ворогом, забезпечуючи гуманітарні потреби цивільного населення в умовах війни, бійців тероборони та військових  ЗСУ. Громадські організації та благодійні фонди стали волонтерськими штабами та хабами для збору ресурсів, що є необхідними в умовах героїчного опору українського народу проти російських окупантів. Це безумовно є свідченням наявності в нашій країні міцного та згуртованого громадянського суспільства, що остаточно сформувалося та згуртувалося перед обличчам страшної загрози.

У прагненні перемоги України об’єдналися держава, громадянське суспільство та бізнес. Команда Соціального консалтингу “Параграф” зібрала та зробила спробу проаналізувати масштаби допомоги. Тож, наше дослідження привертає увагу до того як саме громадянське суспільство допомагає, а також до масштабів цієї допомоги.

Ми не здивуємо, якщо визначимо, що допомога різна, як і потреби, адже досвіду роботи з викликами такого масштабу ні в кого ще не було. Тож це і   фінансова і немонетарна ресурсна допомога у вигляді надання продуктів, засобів гігієни, медикаментів, побутових речей, будівельних матеріалів, закупівля обладнання, волонтерська допомога, допомога в евакуації.

Так, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб (https://www.facebook.com/HumanitarnyiShtab) з початку війни передав 2 тонни борошна, 2 тони сухого молока, 2 тонни цукру, 4 тонни кукурудзяної крупи і ще 2000 літрів олії, розфасованої в ПЕТ-пляшки, а також медичне обладнання та меблі. 

Команда БФ Благомай (https://www.facebook.com/charitymayUkraine) від початку війни, змогли  евакуювати із небезпечних міст 375 дітей, 43 супроводжуючих та 308 осіб з інвалідністю та літніх людей по Україні, а також до Польщі, Італії, Німеччини та Австрії.На евакуацію було зібрано та витрачено 1 145 630 грн! Зараз фонд реалізує проєкт з будівництва поселення з модульних будиночків. Це безпечний притулок для 400-1000 осіб одночасно. 100-250 модулів на території 0,5-3 га з рецепцією, медичною станцією, Wi-Fi, пральною, складом гуманітарної допомоги.

Перший Харківський хаб (https://www.facebook.com/1KharkivskyiHub/) почав свою діяльність відразу по декількох напрямках. 8000 осіб евакуйовано з гарячих точок 700 000 кг гуманітарної допомоги, 300 000 тис людей отримали гуманітарну допомогу 90 000 засобів, індивідуальної гігієни 120 000 засобів догляду за дитиною 20 000 одиниць одягу, 20 000 кг медичного обладнання та медикаментів, 2 великих осмоси для метрополітену та 5 осмосів для установ Харкова 100 рулонів плівки для розбитих вікон,  15 генераторів, 1 пожежну автівку та інше.

Львівський регуляторний хаб зміг передати понад 56 тонн гуманітарної допомоги.

Міжнародна громадська організація ІЛІСА (https://www.facebook.com/ngoilysa) об’єднала у Волонтерський штаб ІЛІСА РАЗОМ (https://ilysarazom.com) представників благодійних фондів та бізнесу. Штаб розгорнув збір та надання гуманітарної допомоги у Києві та Київській області та об’єднав волонтерські команди з Харкова, Львову, Мукачево, Полтави. Допомога надається населенню в найбільш постраждалих містах та селищах Київської області, гуманітарними наборами на які було залучено понад 3 000 000 000 грн.від бізнеса та донорів.

Всеукраїнський благодійний фонд “Мрію жити” (https://www.facebook.com/mriyuzhiti) у зв’язку з жорстким повномасштабним вторгненням рф в Україну, змінив свій основний вектор діяльності (надання фінансової допомоги для реабілітації дітей з ДЦП) на надання гуманітарної допомоги постраждалому цивільному населенню по всім областям нашою держави. Команда фонду надає активно  допомогу в наступних напрямах: Медицина і харчування. Всього за 3 місяці допомогли 1400 родинам с дітьми на сумму 266 991,5 грн.

За місяці війни Благодійний фонд “Повернись живим” 

(https://www.facebook.com/backandalive) залучив понад 3 мільярди грн. 

Благодійний фонд “Допомагати просто” (https://www.facebook.com/blago.privatbank) за допомогою “Приватбанку” на гуманітарні потреби залучив погад 281 тиcячі грн.

Як досвідчені фандрейзери можемо сказати, що навіть невеликі ініціативи мають велике значення особливо і, навіть 50 грн., що зараз є середнім розміром благодійного внеску, мають велике значення для допомоги тим, хто так її потребує.

Запрошуємо доєднатися до нашого дослідження, та розповісти про себе і свою діяльність за ці довгі 3 місяці.

https://cutt.ly/yG7SUQP Ми будемо оновлювати дані, цифри та результати, а тому будемо дуже вдячні всім НГО за участь у дослідженні. Адже благодійність має бути гучною. 

Повернись живим: https://www.facebook.com/backandalive https://www.comebackalive.in.ua/uk/donate?fbclid=IwAR3MZ9Ca8WHPKTodGAlak0Q0cqAJHJBzJIZcEED7_ui9xkM9ci52SigICvg

Перший Харкіський хаб https://www.facebook.com/1KharkivskyiHub/

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб: https://www.facebook.com/HumanitarnyiShtab

Львівський регуляторний хаб: https://www.facebook.com/LvivRegulatoryHub

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто”: https://www.facebook.com/blago.privatbank

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.