bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошення на участь у тендері на закупівлю продуктів харчування

І. ВСТУП:

РМ «Карітас-Спес» РКЦ в Україні  оголошує тендер на закупівлю продуктів харчуванняв рамках реалізації проекту «Реагування на надзвичайні ситуації та наслідки бойових дій в Україні»

РМ «Карітас-Спес» РКЦ в Україні  приймає пропозиції від постачальників на закупівлю  продукції,  переліченої в Додатку А

II.        ВИМОГИ

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, мають відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; постачальник має можливість здійснити доставку зазначених наборів у вказаний термін, у м. Київ у вказаній кількості та мати можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

III. УМОВИ:

-          Місце доставки:                    склад в місті Київ

-          Умови оплати:                      безготівковий розрахунок

-          Валюта:                                 UAH

-          Термін дії гарантії фіксованої ціни пропозиції:   30 днів

-          Мова:                                     вся документація українською

-          Орієнтовний календар поставки продуктів: рахуючи з моменту підписання договору,  кожен тиждень - не менше 2000 комплектів, всього 5500 комплектів (докладний календар буде включено в договір)

IV.       ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

Пропозиції за формою Додатку А  (в електронному варіанті, а також у відсканованому та підписаному варіанті) необхідно надсилати електронною поштою на адресу: [email protected] не пізніше кінцевого терміну подання тендерних пропозицій. Матеріали не повинні перевищувати 10 МБ, а тема повідомлення повинна включати << номер номера запиту >> і << назву компанії >>.

Заявки на продовження строку подання тендерних пропозицій мають бути доставлені до кінцевого терміну подання тендерних пропозицій.

V.        РЕЙТИНГ:  Отримані пропозиції будуть оцінюватись у два етапи:

A.          Відповідність [пройшов/не пройшов]: Пропозиція має бути повною та відповідати вимогам. Пропозиція буде вважатися повною та відповідною вимогам, якщо вона підписана, відповідає технічним характеристикам товару, дійсна не менше 30 днів та по суті відповідає умовам Запиту пропозицій.

B.        Оцінка потужності, фінансових умов поставки та часу виконання: подані пропозиції будуть оцінуватися наступним чином:

-          ціна пропозиції та фінансові умови поставки (за шкалою від 1 до 10; де 1 – найслабша пропозиція, 10 – найкраща цінова пропозиція)

-          вартість і місце транспортування; (за шкалою від 1 до 5; де 1 – найслабша пропозиція, 5 – найкраща цінова пропозиція)

-          термін доставки товарів (за шкалою від 1 до 5; де 1 виконання найдовше, 5 виконання найшвидше)

-          наявність потужностей та вартість пакування в коробки (за шкалою від 1 до 5; де 1 виконання найдовше, 5 виконання найшвидше)

VI.       ВІДХИЛЕННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

РМ «Карітас-Спес» РКЦ в Україні може відхилити будь-яку пропозицію, яка не відповідає умовам Запиту пропозицій.

РМ «Карітас-Спес» не зобов’язаний приймати пропозицію за найнижчою ціною або будь-яку пропозицію і залишає за собою право прийняти будь-яку пропозицію повністю або частково, а також відмовитися від будь-якої пропозиції або всіх пропозицій без пояснення причин, а також укласти договір на будь-яких або інших умовах.

РМ «Карітас-Спес» РКЦ в Україні  надішле переможцю тендеру повідомлення про присудження контракту.

VII.     ПРАВО НА УЧАСТЬ: ПРИДАТНІСТЬ

Учасники не можуть бути пов’язані зараз чи раніше прямо чи опосередковано з компанією чи будь-якою з її філій, яку РМ «Карітас-Спес» РКЦ в Україні  залучив для надання послуг з підготовки проекту, специфікацій та інших документів, які будуть використовуватися для закупівлі товарів відповідно до цього запиту. Переможці тендеру будуть пов’язані контрактом на виконання своїх зобов’язань  з РМ «Карітас-Спес» РКЦ в Україні  під час ведення свого бізнесу.

VIII.    ВАРТІСТЬ ПІДГОТОВКИ ПРОПОЗИЦІЇ:

Учасники тендеру несуть усі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням тендерної пропозиції, і РМ «Карітас-Спес» РКЦ в Україні за жодних обставин не несе відповідальності за ці витрати, незалежно від ходу та результатів тендерної процедури.

IX.       УТОЧНЕННЯ ТА ВИПРАВЛЕННЯ ДО ЗАПИТУ:

Щоб допомогти в аналізі, оцінці та порівнянні пропозицій, РМ «Карітас-Спес» РКЦ в Україні   може на власний розсуд звернутися до постачальника/підрядника за роз’ясненнями щодо його пропозиції. Запит на роз’яснення та відповідь мають бути у письмовій формі.

РМ «Карітас-Спес» РКЦ в Україні  може з будь-якої причини як за власною ініціативою, так і у відповідь на запит на роз’яснення від потенційного постачальника/продавця, змінити запит. Щоб дати потенційним постачальникам/підрядникам достатньо часу для врахування змін у підготовці своїх тендерних пропозицій, РМ «Карітас-Спес» РКЦ в Україні  може на власний розсуд продовжити термін подання пропозицій. Будь-які зміни будуть оприлюднені так само, як і цей тендер.

Степаненко Олександр [email protected]

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.