bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

На Луганщині місцеві мешканці отримали гуманітарну допомогу

Протягом квітня та травня мешканці населених пунктів Луганської області отримали гуманітарну допомогу, а саме продуктові набори та гігієнічні товари з метою забезпечення їхніх базових потреб в умовах активних військових дій. Наразі допомогу від волонтерів отримали вже більше 500 людей, які були забезпечені товарами першої необхідності. Переважно це люди старшого віку, люди з інвалідністю та жителі, що вирішили залишитись в своїх домівках попри загрози війни.

Залишити запит на отримання гуманітарної допомоги можна, подзвонивши до гуманітарного контакт-центру «Завжди допоможемо» для жителів Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного та інших населених пунктів області.

Контакт-центр працює з 9:00 до 21:00

Контактна інформація:

+380 99 418 09 68

[email protected]

Нагадаємо, що спеціалісти центру надають консультації з таких питань:

- евакуація мешканців, інформування про гуманітарні коридори та евакуаційні поїзди, питання  екстреного поселення в інших областях України;

- гуманітарна допомога – точки розповсюдження, збір запитів від населення;

- психологічна та правова допомога онлайн та по телефону.

Допис підготовлено у межах проєкту «Протидія викликам у м. Сєверодонецьк, Кремінна, Лисичанськ на Луганщині через війну в Україні», що реалізується ГО «Спілка захисту громадянських свобод» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.