bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Молода Просвіта Прикарпаття» надає адресну гуманітарну допомогу у малих громадах області

Підтримати людей, які переїхали з зони бойових дій до Івано-Франківської області - таку ціль зараз перед собою ставить громадська організація “Молода Просвіта Прикарпаття”. Її команда уже провела видачу гуманітарної допомоги у п’ятьох населених пунктах. Почали з Івано-Франківська, а далі охопили ще чотири села у Калуському районі. Тут проживають сотні родин, які втекли від злочинів російських військових.

Активна фаза надходжень великої кількості допомоги ззовні минула, але гуманітарні потреби залишаються високими. Людям, які прибули з гарячих точок, не вистачає найелементарнішого. Літній одяг, засоби для прання, гігієна, їжа - те, що у першу чергу зараз потребують внутрішньо переміщені. Ми уже маємо постійних партнерів, які надсилають допомогу. Частину з отриманого відправляємо для цивільних у гарячі точки, а решту розподіляємо адресно в області”, - розповіла керівниця організації Євгенія Бардяк.

У громадах видають засоби особистої гігієни, підгузники, різні види дитячого харчування, а також одяг і текстиль. Загалом організації вдалося допомогти вже близько трьом сотням осіб.

Тетяна Маметьєва зараз тимчасово проживає у Сваричеві Рожнятівської громади, але сама з міста Ізюм Харківської області. Жінка розповіла, що разом з дитиною прибули на Прикарпаття у середині квітня.

Підтримка від “Молодої Просвіти Прикарпаття” була першою, яку ми отримали. Поки жодної допомоги від інших організацій чи структур не було. Все решту нам дають самі місцеві жителі, - наголосила Тетяна. - Багато речей не потрібно, лише щось на перший час, бо дуже сподіваємося повернутись додому якнайшвидше”.

За словами волонтера організації Олексія Литвина, такі роздачі - це не тільки гуманітарна допомога, а й моральна підтримка. Адже люди бачать, що про них пам’ятають, їхні проблеми видимі для інших.

У “Молодій Просвіті Прикарпаття” зазначають, що наступні видачі будуть також в інших громадах Івано-Франківщини. Найперше орієнтуватимуться на ті, від яких надійде найбільше запитів. Інформацію про дати та перелік наступних пунктів можна буде знайти на офіційній сторінці організації у Фейсбук.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.