bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Кременецькій громаді Тернопільскої області створюють інвестиційний каталог

Це проект громадської організації “Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад”, що здійснюється за підтримки Програми USAID робоча група планує зібрати, проаналізувати та систематизувати інформацію про інвестиційно привабливі об’єкти Кременецької ОТГ, виготовити й поширити в інформаційному просторі медійні, електронні та друковані матеріали про дані об’єкти, надати керівництву і профільним підрозділам ОТГ, представникам бізнесу та активним жителям громади презентаційний матеріал для презентації Кременеччини, її економічних та інвестиційних можливостей.

Керівник ГО  “Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад” Мирослав Куза зазначає:

” Протягом минулого десятиліття усі ми на собі відчули як позитивні результати надходження інвестицій у тендітну економіку України, так і сумні наслідки відтоку інвестицій. Побачили яскраві приклади того, що саме завдяки достатнім і уміло використаним інвестиційним проектам виникають нові виробництва та сектори послуг, створюються нові робочі місця із гідною оплатою праці, поліпшується якість життя як в Україні в цілому, так і в окремо взятій  громаді.

Проте, працюють з тими, про кого знають. Відтак успішні інвестиційні проекти стають результатом або уже напрацьованих міжнародних контактів, або належної презентації потенційних інвестиційних об’єктів в інформаційному просторі України та світу.

Саме на достойну презентацію інвестиційних можливостей Кременецької громади націлений “Кременецький інвестиційний каталог”.

Проте Кременецька громада – це п’ятсот двадцять сім квадратних кілометрів площі, сорок чотири населених пункти і майже сорок три тисячі населення. Тому на старті проекту наша команда гостро потребує Вашої допомоги.  Закликаємо зголоситися кожного, хто замислюється про початок власної справи і потребує фінансової підтримки для її початку. Запрошуємо поділитися планами керівників уже існуючих підприємств,які планують розширення діяльності чи зміну його профілю і потребують інвестицій для такого реформування. Зрештою, просимо  відгукнутися всіх небайдужих, кому відомо про закинуті, безгосподарні приміщення, об’єкти, земельні ділянки на яких можна було б реалізувати ефективні інвестиційні проекти”.

Нещодавно учасники робочої групи проекту зустрілися із сільськими старостами Кременецької громади та активістами громадського життя краю. Мирослав Куза розповів присутнім про хід реалізації проєкту. Запропонував ще раз переглянути інвестиційні можливості своїх сіл і подати останні можливі пропозиції для доповнення та уточнення каталогу. Для полегшення та прискорення даної роботи учасникам зустрічі роздали бланки “Анкети інвестиційного каталогу”, яка допоможе усім зацікавленим особам подати предметну та вичерпну інформацію про потенційні об’єкти інвестування.   

Подібна анкета розповсюджена і у  дописах по локальних групах Кременечини у соціальних мережах. Відтак кожен активний і небайдужий житель громади зможе зробити свій внесок у потрібну громаді справу.

Контакти

  • +380987973676
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.