bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Красноріченська громада: будуємо стійку модель взаємодії з владою

            Впровадження в громаді стійкої моделі комунікації із використанням інструментів місцевої демократії того варто!  Влітку цього року між Красноріченською селищною радою та ГО «Громадська ініціатива Луганщини» було підписано Меморандум про співпрацю з метою розробки проєкту Статуту громади для забезпечення участі жителів у вирішенні питань місцевого значення та регламентації форм місцевої демократії. Наступним кроком стало створення розпорядженням селищного голови Робочої групи щодо розробки проєкту Статуту Красноріченської селищної територіальної громади  та затвердження її складу та плану роботи. Протягом наступного періоду розроблявся проєкт Статуту з урахуванням Методичних рекомендацій Міністерства розвитку громад та територій від 2019 р.

        Нарешті, 21 жовтня 2021 року відбулося засідання чергової двадцятої сесії селищної ради, до порядку денного якої було включено питання схвалення проєкту рішення «Про затвердження Статуту Красноріченської селищної територіальної громади». Зараз на офіційному сайті селищної ради можна ознайомитись документами та внести свої зауваження та пропозиції. Вітаємо мешканців з початком!            

#IRF

       Захід проводиться ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Розбудова ефективних моделей запобігання та врегулювання конфліктів у територіальних громадах Луганщини в процесі проведення реформ» за підтримки  МФ «Відродження» (Програма «Демократична практика»). 

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.