bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Старобільська територіальна громада: створюємо нові умови належного врядування

Наступна інформаційна сесія в рамках нового проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини»  відбулася в м. Старобільськ.Старобільська міська територіальна громада досить молода в порівнянні з іншими об’єднаним громадами Луганської області, але має досить багатий досвід в сфері регламентації форм місцевої демократії та розвитку руху самоорганізації. Наприклад, завдяки співпраці з ГО «Громадська ініціатива Луганщини»  ще в 2016 р. у місті  було створено 4 нових органи самоорганізації населення (це були єдині та, нажаль, останні створені ОСН в регіоні після 2014 р.) на базі багатоквартирних будинків. В 2018 р. громада отримала Статут. В цьому році вперше проходить конкурс в рамках запровадження Бюджету участі Старобільської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Але зараз настав час зробити ревізію наявних ресурсів, людського потенціалу та привести нормативно-правові умови залучення мешканців згідно нового законодавства.

За результатами зустрічі прийнято рішення про підписання Меморандуму про співпрацю в сфері відродження руху самоорганізації, оновлення нормативно-правової бази в сфері регламентації демократії участі та проведення заходів з метою формування культури здорового активізма серед населення. Далі буде!

#IRF

 #EU4USociety

#ПрямуємоРазом

#MovingForwardTogether.

Захід проведено ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

 

Контакти

  • lekotan@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.