bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Шульгинська територіальна громада готова приєднатися до руху самоорганізації

В Шульгинській територіальній громаді відбулася перша інформаційна сесія в рамках нового проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини». Під час зустрічі експерти ГО «Громадська ініціатива Луганщини» презентували рівні та сучасні форми участі та самоорганізації населення та інститутів громадянського суспільства в процесі вирішення місцевого розвитку.

        Особливим аспектом спроможності будь-якої громади в складному регіоні є необхідність належного представництва інтересів мешканців всіх населених пунктів, в тому числі на території проживання яких після об’єднання не розташовані органи місцевого самоврядування. Державна та регіональна політика в цій частині зараз сконцентрована лише на розбудові інституту старост, позиціонуючи його як єдиний спосіб комунікації.   Але згідно чинного законодавства старости не обираються мешканцями та підзвітні лише місцевої  раді та підконтрольні голові ТГ.    Що робити? Створювати органи самоорганізації населення та ефективно використовувати інструменти місцевої демократії!  Тим паче, коли громада має першу в Україні таку шалену ресурсну базу!

       В ході заходу учасники прийняли рішення про створення відповідної робочої групи щодо корегування Статуту територіальної громади, обговорили важливість питання самоорганізації мешканців та узгодили подальший графік співпраці.

      Захід проведено ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

Контакти

  • lekotan@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.