bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Plastic Fantastic: підбиття підсумків проєкту

19 жовтня, команда ГО «Еко Місто» провела пресконференцію за результатами проєкту «Plastic Fantastic». Захід відбувся на базі сортувальної станції і майстерні ресайклінгу, що знаходяться за адресою вул. Бєлова, 4. Це територія одного з навчальних кампусів чернігівської політехніки. 

DSC_001

Сергій Безбородько, керівник ГО «Еко Місто Чернігів», розповів, що організація не вперше реалізує екологічні ініціативи у партнерстві з Міністерством закордонних справ Чеської Республіки. Рік тому у рамках такої співпраці була створена сортувальна станція на базі Молодіжного центру. «2021 рік став знаковим з точки зору розвитку нашого проєкту. Ми заключили договір з Національним університетом «Чернігівська політехніка» та упродовж цього року зобов’язалися створити умови не тільки для сортування вторсировини, а і для переробки пластику, — зазначив Сергій. — Нашою місією є демонстрація фантастичних властивостей пластику, що можлива за умови налагодження системи його роздільного збору та переробки». 

DSC_006

Учениця 11-го колегіуму Діана Прикота у рамках проєкту «Plastic Fantastic» відчула себе у ролі еко-менторки. Так як одним із просвітницьких напрямків цієї ініціативи була робота з учнями, команда «Еко Місто» провела навчання для еко-менторів із числа старшокласників, які, в свою чергу, працювали з учнями початкової школи. «Вважаю, що за сучасних умов реалізація екологічних ініціатив надзвичайно важлива. Рада бути людиною, яка розповсюджує серед дітей знання про важливість сортування та практичну його сторону», — каже Діана.

DSC_016

DSC_015
Аби привернути увагу до важливості сортування та надати навик проект, крім всього, передбачав вручення кубків «Plastic Fantastic» за найбільшу кількість зібраного пластику у школах. Представники шкіл-переможців цього конкурсу зазначили, що в подібного роду активності діти різного віку завжди залучаються з великим задоволенням. «Це не перша співпраця загальноосвітніх закладів з «Еко Місто» в форматі гейміфікації важливих процесів на екологічну тематику, — кажуть присутні на пресконференції освітяни. — І кожного разу такі активності знаходять відгук серед учнів від мала до велика».

Контакти

  • Координатор проєкту «Plastic Fantastic» Сергій Забара (serhiy.zabara@gmail.com)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.