bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Адвокатам Житомира – про правові відносини користувачів інтернету

Перед учасниками виступала тренерка, Руслана Матущак, яка підготувала інформацію щодо правового регулювання суспільних відносин, які виникають у користувачів інтернету під час поширення інформації. Окрему увагу присутніх організатори заходу звернули на захист прав журналістів, а також на підставах звільнення працівників ЗМІ від відповідальності, право користувачів інтернету на приватність та вираження свободи слова у всесвітній мережі.

Нагадаємо, що проєкт має посилювати ефективність адвокатської спільноти в захистів прав українців, які потребують правової допомоги через поширення інформації в Інтернеті. Захід став черговим в серії тренінгів для правників, які заплановані до проведення в 10 регіонах України та був сертифікований Вищою школою адвокатури -  за участь у ньому адвокати крім знань отримали додаткові бали до щорічного обов’язкового підвищення кваліфікації.

Проєкт Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in Ukraine реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки Американської Асоціації Юристів Ініціативи з Верховенства права/American Bar Association Rule of Law Initiative.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.