bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Луганської області пройшла наступна частина Майстерні представництва та комунікації з владою

Слідом за представниками Новоайдарської громади до Майстерні представництва та комунікації з владою долучилася інша громада. У вересні в для представників Красноріченської територіальної громади відбувся наступний семінар «Foresight-майстерня змін: визначення проблем, аналіз їх виникнення та сценарії виходу із конфліктних ситуацій», спрямований на мінімізацію ризиків виникнення конфліктів у майбутньому через опрацювання їх у формі візуалізації ситуацій та дискусії. Участь у заході взяли представники закладів освіти Красноріченської селищної ради, працівники Центру надання соціальних послуг, громадські активісти.                   

          Експерти ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» заздалегідь розробили сценарії ситуацій, які можуть спровокувати конфліктні ситуації та практичні завдання. Учасники активно приймали участь у обговоренні, залюбки брали участь у практичному блоці семінару. Таким чином, доволі легко учасники сформували структуру зв’язків в громаді через систему освіти та соціальних закладів, наголошували на існуючих проблемах та непорозуміннях. Завдяки плідній праці були ідентифіковані специфічні особливості роботи та спілкування з мешканцями під час виконання своїх професійних обов’язків та сформовані правила спілкування «як не згоріти самому та не підпалити інших».

     Також під час заходу всі бажаючі за допомогою тестування мали змогу виявити рівень свого емоційного стану та готовності зануритися в гостру ситуацію з головою. Учасники опанували навички ефективного спілкування під час пошуку спільного рішення, які дають можливість зберегти психологічне здоров’я в громаді та задовольнити потреби сторін конфліктної ситуації.

       Захід проводиться ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Розбудова ефективних моделей запобігання та врегулювання конфліктів у територіальних громадах Луганщини в процесі проведення реформ» за підтримки  МФ «Відродження» (Програма «Демократична практика»). 

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.