bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Автоматизований документообіг та підписання документів

ГО «Фундація ДЕЮРЕ» - це аналітично-адвокаційний центр, який займається очищенням судової влади та реформуванням системи правосуддя в Україні. В організації багато грантових проєктів та багато підрядників. В зв’язку з цим проєктні менеджери з певною періодичністю мають створювати низку договорів та актів, погоджувати їх підписання, а також вручну завантажувати у сервіс "Вчасно" для їх подальшого підписання контрагентами.

Це забирало багато часу, а через ручний та одноманітний характер роботи в документах іноді траплялися помилки. Тому в організації з’явилась потреба автоматизувати процеси створення, погодження, та підписання документів. 

Фундація ДЕЮРЕ звернулась по допомогу до Bot&Partners, які, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, зокрема:

  • налаштували напівавтоматичну генерацію договорів та актів в рамках проєктів;

  • автоматизували збір звітів про надані підрядниками послуги;

  • налаштувати внутрішній процес погодження договорів та актів перед їх підписанням;

  • налаштували завантаження згенерованих документів у сервіс «Вчасно» через API;

  • зробили дашборд для автоматичного оновлення та відстеження витрат проєктних бюджетів.

Для цього Bot&Partners скористалися можливостями пакету сервісів G Suite для неприбуткових організацій (Google Apps Scripts, Google Sheets, Google Docs), а також підготували співробітникам організації гайд по користування системою на платформі Notion.

 “Тепер проєктні менеджери організації витрачають менше часу на підготовку та підписання документів, рідше припускаються механічних помилок, та бачать баланс бюджетів по проєктам в режимі онлайн. Окрім того, про необхідність подачі звітів підрядникам нагадує скрипт, що економить менеджерам не лише час, але й нервові клітини ????” - прокоментував юрист організації Андрій Химчук.

 Зміни стали можливі завдяки підтримки організації в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Контакти

  • info@dejure.foundation
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.