bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Акція з висадки дерев «Покажи дерево онуку»

5 червня у м. Вінниця пройшла акція «Покажи дерево онуку» з озеленення прибудинкової території ЖК Андорра. Всього було висаджено 42 саджанці. 25 «павловній»  3 «верби», а також 14 кущів «пухироплідника» та «скумпії». Акція – є продовженням реалізації плану з озеленення двору, яку розпочали у 2017 р.

Для втілення проєкту з озеленення мікрорайону шляхом насадження дерев на  прибудинковій території. Було використано отримані  кошти гранду від фонду громади «Подільська громада» конкурсу швидких грантів Проєкту «Конкурс проєктів. Екологія»  ОСББ «Андора плюс» виграла 7500,00 грн для втілення свого проєкту.

Як каже Марина Забаштанська керівниця проєкту: «Все починається з малого, як і розуміння, що залучення людей до масового висадження дерев - це надійний інструмент, щоб покращувати екологічний стан довкілля. Створювати нові “зелені” зони міста. Покращувати умови відпочинку для людей.  Але й не  лише про екологію, створюються умови для ефективного спілкування сусідів, участі їх в житті громади, об’єднання мешканців та мешканок підвищуючи рівень  громадської свідомості.  Виховання у дітей та дорослих почуття прекрасного, любов до природи і рідного краю.  Долучення дітей до важливих проєктів».

Здається звичайна справа посадити дерево, але коли людина висаджує дерево, вона починає по-іншому ставитися до природи та світу. Найшвидший спосіб боротьби за екологію - це змінити відношення людей до свого двору, зробити гарно там де ти є щодня.  

Під час акції працювала фотографиня Юлія Дзигаленко. Завдяки їй було створено серію портретів людей і дерев, які вони саджають. Фото нагадування про маленьку роботу, й великий результат. Порівнюючи невеликий саджанець з міцним деревом та впливом на місце, яке вони змінили своєю працею. Мешканці/ки домовились, що  повторять фото за 5 років.  Така собі капсула часу дивитимуться, як змінюємося вони та все навколо.

Проєкт реалізується у рамках конкурсу проєктів “Екологічне місто” від Фонду громади “Подільська громада” за підтримки Ісар Єднання.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.