bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Реінтеграція ветеранів/ветеранок АТО/ОО

 

 

 Шановні колеги!

 Нашою організацією ГС «Дім ветерана» розпочата робота над  соціальним проєктом «Скажи «Так!» життю після збройного конфлікту». У межах роботи одним із компонентів є створення та презентація фото-події, до якої будуть залучені матері, діти та батьки військових і екскомбатанти АТО/ООС  (в тому числі й загиблих або померлих) АТО/ООС із Житомирської області, Донецької та Луганської областей, а також сім’ї, які проживають уздовж лінії зіткнення.

           

            Для участі в проєкті будуть залучатися родини з районів та громад (сіл, селищ і міст) Житомирської, Луганської та Донецької областей.

 

Експозиції є пропозицією мирної дискусії, яка, маємо надію, допоможе розпочати конструктивний діалог та  розбудову миру і злагоди в Україні, підтримає сім’ї, які зазнали втрат.

           

Маємо амбітну надію, що наші експозиції стануть натхненням для громадянського суспільства в інших областях, аби розпочати мирні діалоги з вразливими групами населення та забезпечити безконфліктне продуктивне включення всіх груп населення до суспільного, економічного й культурного просторів у громадах.

Продовження розпочатого соціального проєкту буде відбуватися у межах реалізації проєкту  «Життя після конфлікту: реінтеграції ветеранів/ветеранок АТО/ООС, членів їх родин та членів родин, загиблих на cході України, ВПО та інших вразливих груп в суспільстві як запорука соціальної згуртованості в громадах та сталого розвитку в регіоні» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

 

Керівниця проєкту  – Юлія Толмачова

+38067-783-48-14

tolmachova808@gmail.com

 

Координаторка проєкту – Юлія Бодашевська

+38097-604-33-30

Yulia_bodash@ukr.net

 

Контакти

  • Бодашевська Юлія +380 097 604 33 30 yulia_bodash@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.