bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Миколаївська область отримала кілька проєктів-переможців конкурсного відбору на фінансування ЄС

Стало відомо про результати відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.

Відповідне рішення прийняла Конкурсна комісії з відбору проєктів регіонального розвитку за участі представники центральних органів виконавчої влади, Асоціації міст України, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експерти.

Серед проєктів-переможців у програмі “Інноваційна економіка та інвестиції” є три миколаївських, які будуть рекомендовані до фінансування у 2021 році. Це, зокрема:

1) розвиток інноваційного кластеру “RinnoHUB”. Заявник проекту - Миколаївська облдержадміністрація, загальний бюджет - 5,9 млн грн, державний бюджет - 5 млн грн;

2) економіко-соціальний бізнес-інкубатор для ОТГ. Заявник проекту - Миколаївська облдержадміністрація, загальний бюджет - 5,9 млн грн, державний бюджет - 4,8 млн грн;

3) інкубатор з запуску бізнесу у сфері аквакультури (AQUABATOR). Заявник проекту - Миколаївська міська рада, загальний бюджет - 8,8 грн, державний бюджет - 5,8 млн грн.

У департаменті економічного розвитку м.Миколаєва розповіли про проєкт (розроблений спільно з інститутами громадянського суспільства) “AQUABATOR”. Його ключовими завданнями є створення передумов та базису для розвитку галузі аквакультури в регіоні; інфраструктури, необхідної для запуску бізнесу у сфері аквакультури; створення нових робочих місць та розвиток самозайнятості населення; створення економіко-географічної карти можливостей водного фермерства на півдні України; створення бази навчальних матеріалів, обладнання та технологій у сфері аквафермерства; створення нових видів продукції аквафермерства; освоєння нових ринків збуту продукції аквафермерства.


***
Всього серед громад та територій України було відібрано 56 проєктів на загальну суму понад 535 млн грн, які будуть рекомендовані до фінансування у 2021 році. Відповідне рішення прийняла Конкурсна комісії з відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.
Це вже другий конкурсний відбір проєктів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС. У наступному році на реалізацію цих проєктів передбачено 551,6 млн грн.

Серед ключових змін другого конкурсного відбору – збільшення програм регіонального розвитку з 5 до 7, а також розширено коло заявників. Цього року вперше змогли самостійно подавати заявки на участь у конкурсному відборі агенції регіонального розвитку та органи місцевого самоврядування, у тому числі, які є центрами новостворених громад.

Прийом документів на конкурсний відбір тривав з 3 вересня по 3 листопада 2020 року. Заявниками з усіх регіонів України було подано 739 проєктів на загальну суму 8,4 млрд грн за такими програмами регіонального розвитку: - інноваційна економіка та інвестиції; - сільський розвиток; - розвиток туризму; - розвиток людського потенціалу; - підтримка розвитку депресивних територій; - ефективне управління регіональним розвитком; - загальноукраїнська солідарність.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.