bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Кадастровий номер земельної ділянки

До Волноваського бюро часто звертаються клієнти з приводу процедури  присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці та роз'яснень  для чого кадастровий номер потрібен  , відділ «Волноваське бюро правової допомоги» повідомляє наступне.

Кадастровий номер підтверджує, що ваша земля є зареєстрована в спеціальному реєстрі – Державному земельному кадастрі (ДЗК). Також, це означає, що в кадастрі міститься вся інформація про власника землі, її цільове призначення, межі та інші важливі дані.

Тобто, наявність у Вас кадастрового номеру гарантує , що Ваша ділянка є офіційно зареєстрована, ніхто не може захопити її чи забрати у вас , ви зможете робити будь-які юридичні дії з нею – продавати, дарувати і т.д.

Щоб отримати кадастровий номер на свою земельну ділянку потрібно:

1.Знайти землевпорядну організацію (якщо, з цього питання виникнуть труднощі – зверніться в місцевий земельний відділ, там вам допоможуть)

2. В офісі землевпорядної організації Ви маєте замовити присвоєння кадастрвого номеру, домовитись про ціну, час та укласти договір.

3. Спеціалісти-землевпорядники проведуть геодезичну зйомку вашої земельної ділянки на місці, визначать її точні координати, формують обмінний XML файл, складуть кадастровий план ділянки та розроблять «технічну документації із землеустрою щодо встановленню (відновленню) меж земельної ділянки», яка є основою для отримання кадастрового номеру.

4. Коли ваша документація буде готова, Ви маєте за неї розрахуватись в землевпорядній організації та віднести в ЦНАП (центр надання адміністративних послуг) там Вам допоможуть все оформити та здати документи в роботу

5. Через 14 днів, в ЦНАПі Ви зможете забрати витяг із державного земельного кадастру із кадастровим номером;

Це означатиме, що ваша ділянка зареєстрована та занесена в реєстр – земельний кадастр.

Перелік необхідних документів, які  потрібно надати для отримання кадастрового номеру:

-Рішення  органу місцевого самоврядування про надання дозволу на проведення інвентаризації земельних ділянок, які є в користуванні громадянина згідно обліку;

-Довідка органу місцевого самоврядування  про користування земельною ділянкою (площа, з якого часу, на підставі якого рішення користується) за її місцезнаходженням;

-Схема розміщення земельної ділянки (викопіювання)- надає землевпорядник органу місцевого самоврядування   або управління Держземагенства;

-Довідка з місця проживання про набуття права власності в межах норм приватизації;

-Копія паспорту ,ідентифікаційного номеру;

-Копія документу, що посвідчує право власності на будівлі, розташовані на земельній ділянці . копія технічного паспорту, свідоцтво на право власності на будівлю (нотаріально засвідчене) або копія будівельного паспорту.

У разі виникнення додаткових питань   звертайтеся до відділу «Волноваське бюро правової допомоги» за адресою:

Донецька область , м.Волноваха, вул. Центральна,43.

062 44 4 15 50

або за телефоном контакт-центру   0 800 213 103

Контакти

  • Волноваське бюро правової допомоги : м.Волноваха
  •  вул.Центральна
  • 43. (06244) 4-15-50
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.