bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Агенція plusone стала першим в Україні переможцем категорії Positive Change в рамках Effie Awards
23.12.2020

Агенція plusone вже багато років розвиває в Україні сферу social impact комунікацій, допомагаючи своїм клієнтам та партнерам робити наш світ кращим.

Категорія Positive Change цього року була вперше представлена на Effie Awards Ukraine, головній нагороді в галузі маркетингових комунікацій в Україні. В рамках цієї категорії нагороджують бренди або компанії, які роблять наш світ кращим, використовуючи для цього комунікаційні та бізнес-стратегії.

У рамках кампанії, агенція plusone допомогла всього за 25 тижнів досягти позначки у $5 млн інвестицій для Промприлад.Реновація від понад 400 інвесторів зі всієї України. Інвестори згодом сформували унікальну спільноту – тих, хто разом з проектом прагне розвивати нову економіку, неформальну освіту, мистецтво і урбаністику регіону та цілої України.

Промприлад.Реновація – це трансформація старого заводу у центрі Івано-Франківська на інноваційний центр, де взаємодіють бізнес, влада, культурно-освітні проєкти та ініціативи.

Проєкт втілюється за моделлю спільного інвестування, коли до фінансування залучають на рівних умовах гроші від фондів, бізнесів та малих приватних інвесторів.

Це перший в Україні бізнес-проєкт міжнародного значення з потужною соціальною складовою, який окрім доданої вартості для інвесторів, має глобальну мету – створювати соціальний ефект на рівні міста, регіону, країни та за її межами.

Кампанія «$5 мільйонів, щоб змінити країну» також отримала три срібні нагороди в категоріях Finance, PR та Engaged Community.

За підсумками цьогорічного Effie Awards Промприлад.Реновація увійшла до топ 3 найефективніших брендів та рекламодавців в Україні. А агенція plusone - у топ 5 найефективніших комунікаційних агенцій країни.

 

 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.