bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У новосформованій Костянтинівській громаді на Миколаївщині організовують роботу ОМС

Виїзну консультацію з Костянтинівським сільським головою Антоном Паєнтком та керівництвом громади провели експерти Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України.

 
Зустріч відбулась в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
 
Значну увагу консультанти АМУ приділили аналізу та рекомендаціям щодо підготовки і оформлення рішень Костянтинівської сільради щодо затвердження структури виконавчих органів громади та апарату, регламенту ради, положення про старост, про початок реорганізації місцевих рад, що увійшли до складу громади, а також формування бюджету на 2021 рік.
 
Нагадаємо, що Костянтинівська територіальна громада сформована згідно з Перспективним планом формування територій громад Миколаївської області. При цьому до складу громади входять села Баловне, Гур’ївка, Зайве, Кандибине, Костянтинівка, Новоінгулка, Новоматвіївське, Новопетрівське, Піски, Себине, Сільвестрівське.

 

 

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.