bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Психологам, психотерапевтам та консультантам у темі захисту людей від гендерного насильства

Проєкт «Психічне здоров’я людей, які постраждали від насильства на гендерній основі»завершується. Центр Ахалар презентує посібник та інструментарій до нього, що можуть стати в нагоді у роботі спеціалістів допоміжних професій.  

 

У посібнику “Психічне здоров’я та гендерне насильство” розкривається поняття травми, та висвітлюються різновиди реакцій на травму у людей, що постраждали від сексуального насильства.
 
Автори - норвезькі психологи, спеціалісти у сфері діагностики травми, практикуючі психіатри та консультанти з питань захисту прав постраждалих від насильства, поділились власним досвідом роботи з уцілілими. У посібнику висвітлюються теми зцілення, повернення до суспільства, робота над травмою за допомогою вправ, тілесних практик, опробованих методик.
 
Інструментарій створений з метою ознайомлення з поняттям гарного хелпера, прийомів для відстеження власного стану спеціаліста, що допомагає вижившим. А також докладно описані техніки виконання вправ для зцілення.
 
 
http://ahalar.org/media/2.pdf - Посібник “Психічне здоров’я та гендерне насильств”, українською мовою.
 
http://ahalar.org/media/1_1.pdf - Інструментарій “Психічне здоров’я та гендерне насильство”, українською мовою.

 

Контакти

  • Центр АХАЛАР
  •  0462934444
  •  ahalar@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.