bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Підписанно березанський «Меморандуму про партнерство та співпрацю»

18 листопада 2020 р. з метою успішної реалізації транскордонного проєкту  «Туризм, спадщина і творчість» («Tourism, Heritage and Creativity»(THC) (Subsidy Contract No. BSB 1130) підписано «Меморандум про партнерство та співпрацю».

Меморандум підписали директор ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» Михайло  Золотухін  та Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.

Документ передбачає консолідацію зусиль з метою сталого розвитку територій, розвитку інноваційних транскордонних креативних пропозицій у сфері туризму та культурної спадщини.

Так Березанська селищна громада стала пілотною партнерською громадою з реалізації проєкту «Туризм, спадщина і творчість» серед громад Миколаївщини. 

Культурна та історична спадщина, природні ресурси Березанщини мають стати родзинками подорожей як внутрішніх, так і зовнішніх туристів й відвідувачів.

У рамках проєкту передбачено чимало інструментів розвитку спроможностей місцевих громад: навчальні модулі з креативного туризму, розробки культурних продуктів та підприємництва у сфері туризму; проведення інвентаризації об’єктів  активів місцевої спадщини; створення стартап-проєктів та інноваційного транскордонного туристичного маршруту.

 Заплановано також створення туристичного порталу, проведення навчальних семінарів для місцевих органів влади, туроператорів та гідів з метою підвищення їх компетенцій тощо.

У заході також взяли участь перший заступник селищного голови Ірина Компатієнко, завідувач сектору соціально-економічного розвитку селищної ради Дмитро Делюк, заступник голови правління ГО «ЕКО Березань» Іван Ірза, заступник голови районної ради Олексій Сидорчук, директор КУ «РЛП «Тилігульський», заступник голови Національного екологічного центру України Олег Деркач, експерт ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» Тетяна Золотухіна , менеджерка проєкту Олена Болдусєва та інші.

 

Нагадаємо , що подібний меморандум був нещодавно підписано з Миколаївським міським головой Олкесандром Сєнкевичем . Матеріали  мас-медіа про це :

Реліз щодо підписання меморандуму  з Миколаївським міським головою http://frgn.mk.ua/?p=11900

https://gurt.org.ua/news/informator/63976/

Проєкти, які реалізуються за підтримки Європейського Союзу, є найбільш престижними у міжнародній практиці. 

Запрошуємо місцеві громади Миколаївщини долучитися до партнерства у проєкті «Туризм, спадщина і творчість». Адже співпраця та єднання громад є запорукою сталого розвитку Миколаївщини! 

Громадська організація «Фонд розвитку міста Миколаєва»  за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Європейського Союзу                          в рамках Joint Operational Programme  Black Sea Basin 2014-2020 (Subsidy Contract No. BSB 1130) реалізує в Україні Грузино-Україно-Болгарський транскордонний проєкт «Туризм, спадщина і творчість» («Tourism, Heritage and Creativity»(THC). Болгарський партнер проєкту - European Institute for Cultural Tourism EUREKA, Dobrich (BG).

 

Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

(0512)  47 38 79

Контакти

  • 47-38-79
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.