bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Кар’єра у проектах ЄС

       6-8 жовтня 2020 року відбувся «День кар’єри ЄС», який проводився Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні і проходив у новому форматі – online. Студенти та випускники слухали та давали запитання експертам, топ-менеджменту компаній та представникам вишів на Панельній дискусії «Професійний розвиток та європейська інтеграція» та чотирьох тренінгах: «Будуємо успішну кар’єру у технічній галузі: отримання стипендії за програмою Еразмус+», «Як правильно досягти своїх цілей», «Як продати себе на співбесіді», «Психологічні ресурси в подоланні психоемоційної напруги в умовах пандемії». Експерти на дискусії: Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, Поліна Драч, асистентка відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні, Анастасія Черкащенко, стажерка відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні, Денис Черніков, менеджер проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні», Оксана Качурівська, начальник управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської обласної державної адміністрації, Сергій Кутузов, керівник Тернопільської філії ТОВ «Елекс», Павло Марущак, д.т.н., проректор з наукової роботи Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Ірина Крамар, д.е.н., директор Індо-Європейського Центру в ТНТУ (представництво Індо-Європейської Освітньої Фундації, Польща).

       «День кар’єри ЄС» в Тернополі відкрив серію таких онлайн-заходів, вже проведено сім таких івентів, очікується до кінця року ще дев’ять. «Дні кар’єри ЄС» проходять щорічно в багатьох містах України протягом чотирьох років в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Детальна інформація за посиланнями:

https://euroquiz.org.ua/events/view/409

http://tntu.edu.ua/?p=uk/news/4124

https://job.tntu.edu.ua/den-kar-iery-yes-2020/

Панельна дискусія: https://www.youtube.com/watch?v=UN6UxX8I6Wc&feature=emb_logo

Тренінги:

https://www.youtube.com/channel/UC8jGepgvFkBhG9pTsPR_MXA

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.