bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Zhytomyr EkoFest» об’єднав понад 1000 еко свідомих людей

Корисний, яскравий та екологічний вихідний провели житомиряни та гості міста на фестивалі «Zhytomyr EkoFest», який організація Сучасний Формат провела вперше в Житомирі. Головна місія заходу полягала в тому, щоб привернути увагу житомирян до екологічних питань, а саме правильного поводження з твердими побутовими відходами.

В рамках екологічного фестивалю «Zhytomyr EkoFest», відбувся ранковий плоггінг, яким курувала атлетка та тренерка спортсменів-любителів Анна Абдулова. Під час забігу, в якому взяли участь 25 житомирян (дистанція – 2 км), було зібрано 100 кілограмів сміття.

 

У другій половині дня розпочався еко квест для учнів старших класів різних шкіл Житомира, 11 команд по 4 учасника в кожній. На учасників квесту чекало 7 інтерактивних локацій, якими координували 16 волонтерів Державного університету «Житмирська політехніка».
Під час проходження завдань екологічного квесту, підлітки опановували основні принципи правильного використання твердих побутових відходів та їх утилізації, дізнавалися, як зменшити шкідливий вплив пластику на навколишнє середовище, вчилися очищати грунт і воду.
В кінці квесту кожна команда була відзначена та нагороджена за старання цінними подарунками. Презенти надали друзі та партнери Сучасного Формату: «Kromberh End Shubert», авторське кафе «SU&BU», ТОВ «ЖИТОМИРСЬКИЙ КАРТОННИЙ КОМБІНАТ», магазин кондитерських виробів «Лучано», Грант міського голови.

В еко містечку «Zhytomyr EkoFest» гості фестивалю мали змогу відвідати екологічні майстер-класи та ярмарок-виставку. Святкову атмосферу на заході підтримували TCM AudioПротягом всього дня «Zhytomyr EkoFest» відвідало понад тисячу гостей.

Уся команда Сучасного Формату дякує друзям, партнерам, гостям фестивалю «Zhytomyr EkoFest», учасникам квесту та плоггінгу за активну екологічну позицію!

http://www.sformat.org/zhytomyr-ekofest-obdnav-ponad-1000-eko-svdomih-lyudey/

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.