bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Переклад «Мережі благодійних організацій» авторки Філіз Бікмен

Ця робота вперше побачила світ у квітні 2019 році, власне тоді ми і прийняли рішення обов’язково її перекласти. Адже запит неприбуткових організацій України на інфраструктуру та мережування – великий. На жаль, теоретичне підґрунтя цих процесів все ще потребує глибшого вивчення. Тому ми вкрай вдячні Філіз та менеджменту WINGS за дозвіл на переклад та публікацію цієї роботи в Україні.

Радимо до вивчення не тільки тим, хто працює у мережах та асоціаціях чи планує їх створити. Ця робота проникає у суть співпраці взагалі. Лаконічно, наочно та дохідливо роз’яснює цінності, підстави та напрямки розвитку співпраці, як всередині сектору благодійності, так і міжсекторальної.

Український форум благодійників – інфраструктура української благодійності. Ми та сама мережа, про яку йдеться у роботі. Тому якщо у вас виникли питання, ідеї, співпраці чи думки, якими б ви хотіли поділитися, пишіть нам.

ЧИТАТИ “Мережі благодійних організацій”

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.