bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Львові відбувся навчальний семінар з підготовки тренерів

У Львові представники громадських організацій та центрів безоплатної правової допомоги з 7 регіонів України стали тренерами у роботі з людьми поважного віку.

 17-18-19 вересня ГО “Суспільство і право” провела 3-денний навчальний семінар з підготовки тренерів в рамках проєкту “Захист майнових прав людей поважного віку”.

В заході взяли участь 14 представників громадських організацій та представників центрів надання безоплатної правової допомоги з 7 регіонів України, а саме: Львова, Вінниці, Івано-Франківська, Миколаєва/Галицинова, Дніпра, Житомира та Сум. Учасники семінару отримали навички інтерактивних методів навчання для дорослих, роботи з важкими слухачами, роботи з людьми поважного віку, а також ефективних комунікації та основ презентаційних та комунікативних навичок.

 Також учасники отримали інформацію про те, як вирішувати побутові земельні питання, як впорядкувати документи, що стосуються земельних питань, набуття та захист права власності на житло та інформацію про права та механізми захисту прав.

 Тому, вже найближчим часом, учасники навчання будуть проводити інформаційні семінари для людей поважного віку в своїх регіонах.

 Семінар проходив у рамках проекту, метою якого є сприяння захисту майнових прав громадян похилого віку та здійснення профілактичних заходів із запобігання втрати майна шляхом підвищення правової обізнаності людей похилого віку через проведення інформаційно-просвітницьких заходів.

Даний захід проводився в рамках проєкту “Захист майнових прав людей поважного віку”, що реалізується ГО «Суспільство і право» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні/Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine.

 

Контакти

  • prawolviv@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.