bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Чернігові відбулось блог-кафе ««Інформація як інструмент впливу»

9 вересня в рамках проєкту “Разом Ми - Сила або як стати блогером” учасники дев’ятого блог-кафе “Інформація як інструмент впливу” вчилися використовувати технології критичного мислення та розпізнавати інформаційні
фейки, пропаганду, дезінформацію. Тренінг на таку акутальну тему проводив відомий у регіоні журналіст, публіцист, історик, доктор історичних наук, ведучий авторської програми «Тема тижня» на Суспільному радіо: Чернігівська хвиля – Ігор Кондратьєв. Особлива увага зверталась на різноманітні пропагандистські прийоми як то приниження супротивника, навішування ярливів тощо, а також можливе спотворення інформації у пропагандситських цілях та необхідність ретельної перевірки фактів.

  Завдяки практичним кейсам майбутні блогери краще зрозуміли, яким чином існуючі в суспільстві стереотипи впливають на наше сприйняття інформації та як їм протидіяти. Дякуємо тренеру Ігорю Кондратьєву за цінний досвід і високий професіоналізм, а всім учасникам за вдумливість та плідну взаємодію!

 

Проєкт реалізується НУ «Чернігівська політехніка» спільно з громадською організацією «Шлях у майбутнє», за підтримки Громадської організації «Фундація прав людини»,  Cultures Interactive e.V (CI, Germany), The Anti-discrimination Education Society (TEA, Poland). Фінансування проєкту здійснюється коштами Міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина.

Контакти

  • Людмила Ремньова
  • тел. 0634641031
  •  remneva1962@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.