bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відбулась дистанційна зустріч мережі Ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії

ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» провела дистанційно чергову квартальну зустріч регіональних Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії.

Головна мета зустрічі – обмін практиками, координація спільної діяльності та навчання лідерів Закарпатського, Запорізького, Кіровоградського та Сумського регіональних ресурсних центрів.

Це була завершальна зустріч РЦ в межах проекту “Міжрегіональна мережа ресурсних центрів: нові виклики, нові регіони, нові лідери”, який реалізує Асоціація за підтримки “Міжнародного фонду “Відродження”.

Протягом першої частини зустрічі, яку модерував керівник проекту Андрій КРУПНИК, представники РЦ обмінялись досвідом своїх досягнень і розповіли про виклики у своїй роботі, з якими вони стикнулися при виконанні власних проектів під час карантину.

Дійсно, в умовах карантину довелося відмінити або проводити в режимі онлайн усі заплановані на цей період публічні заходи з розвитку громад, надання їм методичної допомоги у розробці документів стратегічного розвитку, статутів територіальних громад та різних положень, які сьогодні вкрай необхідні новоствореним об’єднаним громадам.

Керівники РЦ відмічали, що великою підмогою в цих умовах стали для них напрацювання Асоціації – модельні статути міської і сільської територіальних громад, а також досвід вирішення аналогічних питань іншими громадами, який акумулює і розповсюджує Асоціація через свій сайт та соціальні мережі.

У планах на майбутнє, після завершення проєкту, усі РЦ мають намір продовжити роботу із громадами, у тому числі в режимі консультаційного супроводу впровадження у життя зроблених напрацювань.

Наступного дня учасники зустрічі узяли участь у тренінгу “Тримаємо соціальну дистанцію: електронні сервіси для віддаленої роботи РЦ та взаємодії місцевої влади з громадськістю”.

Голова Асоціації Олексій КОЛЕСНИКОВ поділився з учасниками інформацією, як ефективно організувати віддалену комунікацію в команді через файлові сервіси, корпоративні мессенджери та  відеоконференції. А також запропонував технологію електронних рішень для управління  проектами.

Заступниця голови – керівниця Аналітичного центру Асоціації Олександра КАЛАШНІКОВА поділилася з представниками РЦ інструментами та кращими практиками електронної взаємодії влади з громадськістю на місцевому рівні.

 

Захід провела ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” в рамках проекту “Міжрегіональна мережа Ресурсних центрів: нові виклики, нові регіони, нові лідери”, який фінансується Міжнародним фондом “Відродження”.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.