bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчання щодо впровадження системи НАССР пройшли оператори ринку харчових продуктів

17 червня  відбувся практичний семінар «Впровадження системи НАССР для операторів ринку харчових продуктів”, що об’єднав  близько 100 учасників, серед яких: представники агропродовольчих ринків, торговельних підприємств, закладів громадського харчування, виробники продуктів харчування із Київської, Сумської, Полтавської, Харківської, Вінницької, Хмельницької, Запорізької, Черкаської, Львівської, Тернопільської областей. Онлайн-захід проходив дистанційно на платформі Zoom.

Серед спікерів:
Юрій Оглашений, старший експерт з НАССР та простежуваності проекту “Improvement of Food Safey Control System in Ukraine”;
Наталія Катеренчук, головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області;
Вікторія Облак, засновник власного бренду «ФАБРИКА РЕШЕНИЙ», консультант із впровадження системи НАССР та систем ISO 22000, ISO 9001.

Згідно із Законом України № 771 «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку харчових продуктів зобов’язані впровадити систему НАССР. На заході експерти роз’яснювали положення нового харчового законодавства, надавали практичну допомогу в розробленні документації для впровадження системи НАССР.

У рамках заходу відбулася панельна дискусія «Основні труднощі при впровадженні системи НАССР» за участі усіх спікерів. Під час панельної дискусії учасники заходу отримали відповіді на питання, які були задані під час реєстрації та під час проведення заходу. Модераторкою панельної дискусії була Аліна Ткаченко – керівник науково-тренінгової лабораторії «Школа НАССР ПУЕТ», консультантка з з впровадження системи НАССР.

Друга частина заходу була суто практичною. Учасники заходу були об’єднані в 4 zoom-кабінети для проходження воркшопу «Розроблення документації по системі НАССР».

Даний захід реалізований Центром Інформаційної Підтримки Бізнесу м. Суми у партнерстві з ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

#eu4business
#bscsumy

Контакти

  • https://www.fb.com/business.support.centre.sumy/ http://www.bisc.org.ua (050) 247 02 04
  • sumy@bisc.org.ua #eu4business #bscsumу
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.